توقف پرسپوليس مقابل پديده

توقف پرسپولیس مقابل پدیده


اخبار,اخبار ورزشی,نتیجه ديدار پرسپوليس مقابل پديده خراسان

 

 اخبارورزشی - هفته پنجم لیگ برتر فوتبال
توقف پرسپولیس مقابل پدیده

پرسپولیس در دیدار مقابل پدیده خراسان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در ادامه دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس از ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی به مصاف پدیده مشهد رفت که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. میلاد غریبی در دقیقه 38 برای پدیده و محمد عباس‌زاده در دقیقه 76 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

در نیمه اول پدیده میهمان عملکرد بهتری نسبت به پرسپولیس داشت و میزبان را تحت فشار قرار داد، با این حال حملات این تیم و ضدحملات پرسپولیس تا دقیقه 38 موقعیت جدی را ایجاد نکرد اما در دقیقه 38 شوت بازیکنان پدیده با دفع ناقص نیلسون مقابل پای میلاد غریبی قرار گرفت و این بازیکن گل نخست پدیده را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری یک بر صفر تیم مشهدی مقابل شاگردان علی دایی برسد.

در نیمه دوم پدیده برای حفظ گل زده تلاش کرد و پرسپولیس هم نتوانست حملات موثری را انجام دهد. حتی در حالی که پدیده باقری را جایگزین عباس محمد رضایی در میانه میدان کرد، پرسپولیس در خط دفاع میثم حسینی را بجای رضا نورمحمدی به میدان فرستاد. با این حال به مرور فشار حملات شاگردان علی دایی افزایش یافت و دقیقه 76 اشتباه مدافعان پدیده یک ضربه پنالتی را نصیب پرسپولیس کرد تا محمد عباس زاده بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه 1+ 90 ضربه سر حسین ماهینی به تیر دروازه برخورد کرد و یک دقیقه بعد ضربه خیری از بالای دروازه نیلسون بیرون رفت تا در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت بدهند و با این نتیجه پرسپولیس 5 و پدیده 9 امتیازی شدند.

در این دیدار علیرضا فغانی به محمد نژاد مهدی، ایگور پراهیچ و وحید عسگری از پدیده و رضا نورمحمدی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

 اخبارورزشی - ورزش  سه

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه