تقابل دو ستاره خاموش در داربی مادرید. تاریخ انتشار : شنبه, 27 آبان 1396 12:06. کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان در بدترین شرایط خود در داربی مادرید برابر هم قرار خواهند گرفت. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، رئال مادرید و اتلتیکومادرید شنبه شب نخستین داربی فصل را برای اولین بار در واندا متروپولیتانو برگزار می‌کنند. کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان، دو ستاره دو تیم مادریدی محسوب می‌شوند اما این دو مهاجم اکنون در شرایط خوبی به سر نمی برند. مهاجم پرتغالی و فرانسوی در گلزنی در این فصل لا ...

تقابل دو ستاره خاموش در داربی مادرید

تاریخ انتشار : شنبه, 27 آبان 1396 12:06


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , داربی مادرید

کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان در بدترین شرایط خود در داربی مادرید برابر هم قرار خواهند گرفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، رئال مادرید و اتلتیکومادرید شنبه شب نخستین داربی فصل را برای اولین بار در واندا متروپولیتانو برگزار می‌کنند. کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان، دو ستاره دو تیم مادریدی محسوب می‌شوند اما این دو مهاجم اکنون در شرایط خوبی به سر نمی برند. مهاجم پرتغالی و فرانسوی در گلزنی در این فصل لالیگا ناکام بودند. گریزمان هم در هفت بازی پیاپی (۶۴۴ ‌دقیقه) گلی نزده است که بدترین آمار او از زمان حضورش در اتلتیکومادرید بوده است. از طرفی شماره ۷ رئال مادرید تنها یک گل کمتر از مهاجم فرانسوی به ثمر رسانده است و هرگز با پیراهن مادرید چنین آماری ضعیفی را به ثبت نرسانده بود (بدترین آمار رونالدو پنج گل در ۱‌۱ هفته‌ بود).

 

آمار گلزنی گریزمان و رونالدو تا هفته داوزدهم لالیگا در فصل کنونی و در فصل های گذشته

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , داربی مادرید

رونالدو تنها دو درصد ضرباتش به گل تبدیل شده است. گریزمان این رقم را به ۹.۱ درصد رسانده است. دیگر آمار بد مهاجم فرانسوی ناکامی اش در گلزنی از ۲۷ سپتامبر است. او در آن  شب تک گل تیمش را برابر چلسی در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند (اتلتیکو دو بر یک مغلوب حریف انگلیسی اش شد).

 

بازی امشب فرص��ی است که دو بازیکن شرایط خود را بهتر کنند. رونالدو در داربی‌ها آمار خوبی  بر جای گذاشته است. او توانست در  ۲۹ بازی برابر اتلیتیکو ۲۱ بار گلزنی کند. مهاجم پرتغالی برترین گلزن تاریخ داربی مادرید است. از طرفی گریزمان در ۱۵ ‌بازی مقابل مادرید تنها چهار بار گلزنی کرده است.

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , داربی مادرید

 تعداد شوت های گریزمان و گل هایش در این فصل لالیگا

علاوه بر آمار ضعیف دو ستاره مادرید و اتلتیکو، حواشی پیرامون این دو مهاجم است که ممکن است روی بازی شان تاثیر بگذارد. عصبانیت رونالدو از راموس در رسانه ها بازتاب زیادی داشت. صحبت های مدافع مادرید درباره ستاره پرتغالی باعث ناراحتی رونالدو شد. شایعه حضور گریزمان در بارسلونا نیز در این روزها قوت گرفت. واکنش مهاجم فرانسوی به این موضوع نیز موجب خشم هواداران روخی بلانکو شد.

 

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , داربی مادرید

تعداد ضربات رونالدو و گل هایش در این فصل لالیگا 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و ��دمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه