تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 آبان 1394 15:23. تیم ملی ایران در هتل هیلتون گوام مستقر شده است. این هتل در ساحل اقیانوس آرام غربی قرار دارد و یکی از زیباترین منظره های دنیا را دارد. حضور در این هتل باعث شده تا خستگی راه از تن ملی پوش ها خارج شود. گوام یکی از زیباترین کشورهای دنیاست و مناظر طبیعی فوق العاده ای دارد. سواحل گوام هر سال توریست های زیادی به این کشور می کشد و خیلی ها سفری هیجان انگیز را به این کشور تجربه می کنند. هتل هیلتون جزو شیک ترین و گرانترین هتل های این کشور به حساب می آید و اک ...

تصاویری زیبا از هتل تیم ملی در سواحل اقیانوس آرام غربی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 آبان 1394 15:23


 تیم ملی ایران در هتل هیلتون گوام مستقر شده است. این هتل در ساحل اقیانوس آرام غربی قرار دارد و یکی از زیباترین منظره های دنیا را دارد.

حضور در این هتل باعث شده تا خستگی راه از تن ملی پوش ها خارج شود. گوام یکی از زیباترین کشورهای دنیاست و مناظر طبیعی فوق العاده ای دارد.

 

سواحل گوام هر سال توریست های زیادی به این کشور می کشد و خیلی ها سفری هیجان انگیز را به این کشور تجربه می کنند.

 

هتل هیلتون جزو شیک ترین و گرانترین هتل های این کشور به حساب می آید و اکثر توریست ها به این هتل می روند. این هتل بسیار تمیز و مجلل است و باعث شده تا ملی پوش ها لحظات خوبی را در آنجا سپری کنند.

 

یکی از بازیکنان می گوید: «راستش من سفرهای زیادی رفته ام ولی اینجا به نظرم چیز دیگری است. با اینکه زیاد وقت نداریم، ولی گاهی لب ساحل می رویم و از منظره ها لذت می بریم. هتل ما با دریا فاصله بسیار کمی دارد. وقتی از لابی خارج می شویم تنها بعد از چند دقیقه پیاده روی روبروی اقیانوس قرار می گیریم.»


این هتل ب��ای هر طبقه تراست های روی به اقیانوس دارد و ملی پوش ها اکثر زمان خود را در این تراست ها می گذرانند. استخر رو باز هتل هم بسیار شیک است اما بازیکنان تیم ملی به دلیل محدودیت ها، از استخر سرپوشیده هتل استفاده می کنند.

 

هتل هیلتون گوام، یکی از مجهزترین هتل های موجود در آن منطقه است که با داشتن 5 استخر و امکانات فراوان ورزشی و تفریحی، از جمله مراکز گران قیمت اقامت محسوب می شود. اجاره اتاق یک تخته برای هر فرد بین 200 تا 420 دلار است. البته الان فصل شلوغ گوام به حساب می آید و به همین دلیل قیمت ها به سقف خود رسیده است.

 

اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی ایران

 

اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی ایران

 

اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی ایران

 

اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی ایران

 

اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی ایران

 

اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی ایران

 

اخبار ورزشی -  خبرآنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنی��.

مشاهده سایت نشونه