تاریخ انتشار : شنبه, 11 شهریور 1396 21:01. جدال اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطوره‌های بارسلونا برنده نداشت. به گزارش میزان، تیم‌های فوتبال اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطورهای بارسلونا عصر امروز (شنبه) در دیداری دوستانه در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم با تساوی 2 بر 2 پایان یافت. برای سرخپوشان منچستر در این دیدار روی فن‌نیستلروی (14- پنالتی) و دنی وبر (43) گلزنی کردند و بارسایی‌ها نیز توسط لوئیس گارسیا (79) و گایسگا مندیتا (81) به گل رسیدند. بازی رفت دو تیم با برتری 3 بر ...

تساوی؛ حاصل تلاش اسطوره‌های منچستریونایتد و بارسلونا

تاریخ انتشار : شنبه, 11 شهریور 1396 21:01


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,اسطوره‌های منچستریونایتد و بارسلونا

جدال اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطوره‌های بارسلونا برنده نداشت.

به گزارش میزان، تیم‌های فوتبال اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطورهای بارسلونا عصر امروز (شنبه) در دیداری دوستانه در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم با تساوی 2 بر 2 پایان یافت.

 

برای سرخپوشان منچستر در این دیدار روی فن‌نیستلروی (14- پنالتی) و دنی وبر (43) گلزنی کردند و بارسایی‌ها نیز توسط لوئیس گارسیا (79) و گایسگا مندیتا (81) به گل رسیدند.

 

بازی رفت دو تیم با برتری 3 بر یک اسطوره‌های منچستریونایتد در نوکمپ به پایان رسیده بود و با این نتیجه، شیاطین سرخ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 5 بر 3 به برتری دست یافتند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه