تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 آبان 1394 11:57. مقامات امنیتی مادرید از ترس حملات داعش به بهانه ال‌کلاسیکودربی میزان تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری مقابله با تهدید را به شدت افزایش داده‌اند. فدراسیون فوتبال اسپانیا نگران ال‌کلاسیکودربی و جان بیش از 100 هزار شهروند است. در میان هوادارانی که وارد استادیوم برنابئو خواهند شد، کودکان و افراد سالخورده نیز جمعیت قابل توجهی را به خود اختصاص می دهند. از طرفی 24 خروجی باریک و طولانی به سمت خیابان‌هایی که معمولا قبل و بعد از ال‌کلاسیکودربی بسیار شلوغ خو ...

ترس و وحشت، هدیه داعش و اتا به ال‌کلاسیکو دربی

تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 آبان 1394 11:57


 مقامات امنیتی مادرید از ترس حملات داعش به بهانه ال‌کلاسیکودربی میزان تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری مقابله با تهدید را به شدت افزایش داده‌اند.

 اخبار,اخبارورزشی,ال‌کلاسیکودربی

فدراسیون فوتبال اسپانیا نگران ال‌کلاسیکودربی و جان بیش از 100 هزار شهروند است. در میان هوادارانی که وارد استادیوم برنابئو خواهند شد، کودکان و افراد سالخورده نیز جمعیت قابل توجهی را به خود اختصاص می دهند. از طرفی 24 خروجی باریک و طولانی به سمت خیابان‌هایی که معمولا قبل و بعد از ال‌کلاسیکودربی بسیار شلوغ خواهند بود بر نگرانی عمیق نیروهای امنیتی مادرید اضافه کرده است.

داعش و ترس و وحشت ناشی از آن در میان اروپاییان از یک سو و تهدید تازه گروه تروریستی موسوم به «اتا» از سویی دیگر دردسرهای امنیتی بازی شنبه شب را افزایش داده است.

گروه جدایی طلب باسک، سالهای سال است که خلع سلاح شده اما جالب است که در آستانه ال‌کلاسیکودربی، بازماندگان این گروه منحل شده به فکر زنده کردن خاطره جنایات ژنرال فرانکو و نیروهای فاشیسم دهه  50 میلادی در مادرید افتاده‌اند.

داعش به صورت رسمی، بیانیه تهدیدآمیزی درباره بمب‌گذاری و حمله انتحاری به مادرید را منتشر نکرده و اتفاقا همین موضوع، مقامات مادریدی را بیشتر نگران کرده است.

  اخبار ورزشی -  فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه