ترس نیمار برای بازگشت به مستطیل سبز. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 اردیبهشت 1397 10:52. ستاره پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل به شدت با حرکت به رئال مادرید مرتبط است و در مورد اهمیت خانواده و دوستان در کمک به او برای غلبه بر ترس خود سخن گفته است. به گزارش ایلنا، ستاره پاری سن ژرمن نزدیک به چهار ماه از میادین به دلیل مصدومیت دور بود و به نظر می‌رسد برای جام جهانی روسیه در دسترس باشد. نیمار در گفت گو با جورنال ناسیونال گفت: در زمان دشواری قرار دارم، یکی از سخت‌ترین کارهایی است که من با آن روبرو هست ...

ترس نیمار برای بازگشت به مستطیل سبز

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 10:52


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,نیمار
ستاره پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل به شدت با حرکت به رئال مادرید مرتبط است و در مورد اهمیت خانواده و دوستان در کمک به او برای غلبه بر ترس خود سخن گفته است. 

به گزارش ایلنا، ستاره پاری سن ژرمن نزدیک به چهار ماه از میادین به دلیل مصدومیت دور بود و به نظر می‌رسد برای جام جهانی روسیه در دسترس باشد.

 

نیمار در گفت گو با جورنال ناسیونال گفت: در زمان دشواری قرار دارم، یکی از سخت‌ترین کارهایی است که من با آن روبرو هستم. من می‌‌دانم که همه عصبی هستند، اما هیچکس بیشتر از من برای بازگشت نگران نیست و هیچکس بیشتر از من نمی‌ترسد. البته من باید خیلی سریع آن را برای جام جهانی شکست بدهم.

 

او ادامه داد: حضور دوستان و خانواده‌ام باعث خوشحالی و همچنین کمک بزرگ برای کارهای روزمره شد. میلیون‌ها فکر در ذهنم وجود دارد، من ترسیده‌ام!

 

او در جام جهانی روسیه با برزیل باید با سوئیس، کاستاریکا و صربستان بازی کند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه