تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 08:50. دروازه بان پر حاشیه پرسپولیس می گوید اسمش به معنی نجات دهنده است و دوست دارد نجات دهنده باشد. به گزارش خبرآنلاین؛ سوشا مکانی دروازه‌بان جنجالی پرسپولیس در یک گفت‌وگوی ویدئویی شرکت کرد و حرف‌هایی زد که بخشی از آن تازگی داشت. شما می‌توانید متن این مصاحبه را بخوانید:. * من اهل سروصدا نیستم. البته می‌گویند سر و صدا زیاد دارم که این‌طور نیست. اتفاقاً اهل حاشیه هم نیستم اما حاشیه همیشه به سراغ من می‌‌آید. * سوشا به معنای نجات‌دهنده است و من واقعاً دوس ...

تازه ترین اظهارات دروازه بان جنجالی پرسپولیس

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 08:50


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,سوشا مكاني

دروازه بان پر حاشیه پرسپولیس می گوید اسمش به معنی نجات دهنده است و دوست دارد نجات دهنده باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ سوشا مكاني دروازه‌بان جنجالي پرسپوليس در يك گفت‌وگوي ويدئويي شركت كرد و حرف‌هايي زد كه بخشي از آن تازگي داشت. شما مي‌توانيد متن اين مصاحبه را بخوانيد:

* من اهل سروصدا نيستم. البته مي‌گويند سر و صدا زياد دارم كه اين‌طور نيست. اتفاقاً اهل حاشيه هم نيستم اما حاشيه هميشه به سراغ من مي‌‌آيد.

* سوشا به معناي نجات‌دهنده است و من واقعاً دوست دارم سوشا باشم. اصلاً دروازه‌بان يعني نجات‌دهنده.

* نقطه ضعف بزرگ من به گفته دور و بري‌هايم اين است كه خيلي زود عصباني مي‌شوم و عصبانيتم خيلي زود فروكش مي‌كند.

* نقطه قوتم هم اعتماد به نفس است. به قول قديمي‌ها خيلي وقت‌ها به مو رسيده‌ام اما پاره نشدم.

* عدد 7 را خيلي دوست دارم اما عدد يك كه عدد خودم است را هم دوست دارم.

* در مورد عدد 4 بايد بگويم معمولاً به مسائل جعلي فكر نمي‌كنم اما اگر برخي از اين ماجرا ناراحت مي‌شوند، به آن هم فكر مي‌كنم.

* ديگر براي استقلالي‌ها كري نمي‌خوانم. كري‌خواني از نوع خوبش را دوست داشتم اما نمي‌دانم كري‌خواني‌هاي من چه اتفاق ��زرگي تلقي شده بود و داشت توهين‌ها افزايش مي‌يافت كه ديگر گفتم كري نمي‌خوانم.

* گل گرفتن از ديگران به عنوان هديه را خيلي دوست دارم. حتماً كه نبايد دخترها عاشق گرفتن گل باشند، من هم گرفتن گل را دوست دارم.

* اين روزها ترانه‌اي از محمد عليزاده را زياد گوش مي‌دهم «تو دريايي و من همه‌‌اش فكر آب» اتفاقاً پدرم هم ناخداي كشتي بود كه بازنشسته شد. من بچه دريا و بندرانزلي هستم و به اين موضوع افتخار مي‌كنم.

* نمي‌دانم در مورد مرگ هادي نوروزي چه بايد بگويم. اميدوارم هاني نوروزي خيلي زود بتواند جاي خالي پدرش را پُر كند.

* از اينكه فوتبال باعث شود احترام‌ها بين اهالي فوتبال از هواداران و بازيكنان گرفته تا مربيان از بين برود واقعاً ناراحت مي‌شوم.

* من هميشه اين اتفاق در زندگيم افتاده كه كسي مرا از نزديك نمي‌شناخته اما از من بدش مي‌آمد. دليل اين قضيه شايد اين باشد كه شخصيت بيرون و داخل فوتبال با هم فرق دارند. درون زمين، ممكن است تلاش كنيد و عصبي شويد، داد بزنيد اما اينها به معناي آن نيست كه شما هميشه عصبي باشيد يا بداخلاقي كنيد. من دوست دارم خارج از فضاي فوتبال، آرامش داشته باشم و هميشه اين كار را انجام مي‌دهم. هرگز در زندگي ديگران سرك نكشيدم.

* كسي كه مي‌خواهد شخصيت مرا قضاوت كند، بهتر است اول زندگي شخصي مرا از نزديك ببيند و بفهمند كه سوشا چه شخصيت و كاراكتري دارد، بعد در مورد من قضاوت كنند.

* در زندگيم به كساني كه احترام متقابل را رعايت نمي‌كنند و اين موضوع را فراموش كرده‌اند كارت زرد نشان مي‌دهم.

* كارت قرمز را فقط به گروهي نشان مي‌دهم كه ادعا رفاقت دارند و در عمل رفيق نيستند.

آرزو مي‌كنم بتوانم يك روز شماره يك تيم ملي ايران شوم و بازي‌هاي زيادي براي تيمم ملي داشته باشم و مثمر ثمر باشم. اين موضوع را همه دوست دارند.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه