تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 خرداد 1395 12:35. باشگاه پرسپولیس در حالی روز گذشته با یک مدافع جوان به توافق رسید که این توافق با قانون سازمان لیگ درباره سهمیه بازیکنان زیر ۲۳ سال، برای سرخپوشان دردسرساز شده است. به گزارش مهر، محمدعلی فرامرزی بازیکن ۲۲ ساله که سابقه بازی در تیم‌های فجر و پدیده را دارد روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و مسئولان باشگاه نیز با این بازیکن مذاکراتی را انجام دادند. غافل از آنکه این بازیکن جوان سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شود و یک سهمیه خرید بزرگسالان این تیم را ...

بی اطلاعی از قانون کار دست پرسپولیس داد/ خریدی که دردسر ساز شد!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 خرداد 1395 12:35


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در حالی روز گذشته با یک مدافع جوان به توافق رسید که این توافق با قانون سازمان لیگ درباره سهمیه بازیکنان زیر ۲۳ سال، برای سرخپوشان دردسرساز شده است.

به گزارش مهر، محمدعلی فرامرزی بازیکن ۲۲ ساله که سابقه بازی در تیم‌های فجر و پدیده را دارد روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و مسئولان باشگاه نیز با این بازیکن مذاکراتی را انجام دادند. غافل از آنکه این بازیکن جوان سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شود و یک سهمیه خرید بزرگسالان این تیم را پر خواهد کرد.

این اتفاق کم سابقه در حالی رخ داد که مصطفی شهبازی مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد که هر بازیکنی که بیش از هفت بازی برای تیمش در لیگ انجام داده باشد، بدون توجه به سنش سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شود.

همین مسئله باشگاه پرسپولیس را برای خرید این بازیکن مردد کرده و حتی باعث شده تا منکر امضای قرارداد با این بازیکن ش��ند!

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره به خبرنگار مهر گفت: باشگاه پرسپولیس روز گذشته با این بازیکن مذاکراتی را انجام داد اما صحبت‌های ما تنها در حد مذاکره بوده و در نقل و انتقالات طبیعی است که با بازیکنان مذاکره کنیم. هیچ قراردادی بین ما و این بازیکن بسته نشده است.

از سوی دیگر محمدعلی فرامرزی مدعی شده است که با پرسپولیس قرارداد داخلی به مدت سه ساله بسته است و حتی اثر انگشتش را هم پای برگه قرارداد زده است.

بی اطلاعی از قانون اینبار کار دست باشگاه پرسپولیس داده و معلوم نیست با وجود ادعای فرامرزی، چه سرنوشتی در انتظار این قرارداد خبرساز باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه