تاریخ انتشار : جمعه, 15 دی 1396 09:45. محمد صلاح به عنوان بهترین بازیکن و هکتور کوپر به عنوان بهترین مربی سال قاره آفریقا معرفی شدند. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ‌استار، مراسم انتخاب برترین‌های قاره آفریقا برگزار شد و بهترین‌های این قاره در سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی شدند. بهترین سرمربی مرد. هکتور کوپر که موفق شد مصر را بعد از سال‌ها به جام جهانی برساند به عنوان بهترین مربی سال این قاره انتخاب شد. البته در این بخش رنارد، سرمربی مراکش ، رقیب ایران در جام جهانی روسیه هم نامزد شده بود که به این ...

بهترین‌های قاره سیاه معرفی شدند؛ صلاح و کوپر بر بام آفریقا

تاریخ انتشار : جمعه, 15 دی 1396 09:45


اخبار,اخبار ورزشی,بهترین‌های قاره آفریقا

محمد صلاح به عنوان بهترین بازیکن و هکتور کوپر به عنوان بهترین مربی سال قاره آفریقا معرفی شدند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ‌استار، مراسم انتخاب برترین‌های قاره آفریقا برگزار شد و بهترین‌های این قاره در سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی شدند.

 

بهترین سرمربی مرد

هکتور کوپر که موفق شد مصر را بعد از سال‌ها به جام جهانی برساند به عنوان بهترین مربی سال  این قاره انتخاب شد. البته در این بخش رنارد، سرمربی مراکش ، رقیب ایران در جام جهانی  روسیه هم نامزد شده بود که به این افتخار دست نیافت.

 

پدیده سال

پاتسون داکا به عنوان پدیده سال قاره آفریقا انتخاب شد. این بازیکن جوان هم توانست مزد درخشش خود در سال ۲۰۱۷ را بگیرد.

 

بهترین باشگاه

اتلتیک کلاب توانست نتیجه‌ درخشش در جام باشگاه‌ها�� آفریقا را با انتخاب به عنوان بهترین تیم باشگاهی بگیرد.

 

بهترین تیم‌ ‌ملی

مصر موفق شد بهترین تیم‌ ‌ملی سال قاره آفریقا باشد. آنها که برای اولین بار بعد از سال ۹۰ به جام جهانی راه یافتند بالاتر از مراکش رقیب ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به این مهم دست یافتند.

 

بهترین بازیکن سال مرد

محمد صلاح در نهایت ارزشمندترین جایزه این مراسم را به خود اختصاص داد. بازیکن بی رقیب حال حاضر قاره آفریقا که درخشش فوق‌العاده‌ای در لیورپول داشته است و در تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورش هم بی نظیر ظاهر شده است که  با شایستگی این عنوان را به دست  آورد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه