بعد از عنایتی کدام بازیکنان لیگ از فوتبال خداحافطی می کنند؟. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 24 فروردین 1396 09:39. عمر قهرمانی در ورزش خیلی طولانی نیست. معمولا ورزشکاران و بخصوص آن گروهی که قهرمانی‌های زیادی را تجربه کرده‌اند زمانی که به سال‌های پایانی حرفه‌شان می‌رسند خداحافظی برایشان سخت است. به گزارش ایلنا، در لیگ امسال بازیکنان زیادی هستند که سال‌های آخر بازی‌شان را سپری می‌کنند. در همین راستا رضا عنایتی 41 ساله تصمیم گرفته در بازی روز شنبه مقابل استقلال (تیم سابقش) و در ورزشگاه آزادی از دنی ...

بعد از عنایتی کدام بازیکنان لیگ از فوتبال خداحافطی می کنند؟

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 24 فروردين 1396 09:39


اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,عنایتی

عمر قهرمانی در ورزش خیلی طولانی نیست. معمولا ورزشکاران و بخصوص آن گروهی که قهرمانی‌های زیادی را تجربه کرده‌اند زمانی که به سال‌های پایانی حرفه‌شان می‌رسند خداحافظی برایشان سخت است.

به گزارش ایلنا، در لیگ امسال بازیکنان زیادی هستند که سال‌های آخر بازی‌شان را سپری می‌کنند. در همین راستا رضا عنایتی 41 ساله تصمیم گرفته در بازی روز شنبه مقابل استقلال (تیم سابقش) و در ورزشگاه آزادی از دنیای فوتبال خداحافظی کند. او تصمیمش را گرفته اما صمد مرفاوی به دلیل حساسیت بازی‌های باقیمانده لیگ مخالف این کار است. به هر حال باید دید بالاخره این اتفاق می‌افتد یا نه.

 

بعد از تایید خبر خداحافظی عنایتی، صحبت‌هایی هم مبنی بر خداحافظی ابراهیم صادقی کاپیتان سایپا در پایان فصل به گوش می‌رسد.

 

اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,عنایتی

 

البته کاپیتان نارنجی‌پوشان فعلا تصمیم ندارد در این باره صحبت کند. بعد از این دو بازیکن، مهدی رجب‌زاده کاپیتان ذوب‌آهن با 39 سال سن حضوری موفق در لیگ دارد. به نظر می‌رسد این بازیکن فعلا قصد خداحافظی نداشته و می‌خواهد همچنان بازی کند. او مدعی است که جدایی از فوتبال برایش بسیار سخت بوده و به همین دلیل خیلی به این مهم فکر نمی‌کند.

 

اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,ابراهیم صادقی

 

در لیگ امسال دو بازیکن 38 ساله هم داریم. مرتضی اسدی کاپیتان گسترش یکی از آنها است که کماکان برای تیمش بازی می‌کند. آن هم در ترکیب اصلی. اما نفر دوم فصل خوبی نداشت و به دلیل مصدومیت‌هایی که گریبانگیرش شد خیلی برای تراکتورسازی به میدان نرفت. محسن بنگر هنوز  برای آینده فوتبالی‌اش تصمیم‌گیری نکرده است.

 

اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,بنگر

 

3 بازیکن 37 ساله هم داریم که دو نفرشان دروازه‌بان هستند و نفر سوم هم هادی عقیلی است که امسال جایی در پازل تاکتیکی مربیان نداشت. عقیلی احتمالا فصل آینده بازی خواهد کرد. رحمان احمدی و سیدمهدی رحمتی هم دو دروازه‌بانی‌اند که یکی از مردان کلیدی تیم‌هایشان هستند.

 

اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,رحمتی

 

پنج بازیکن 36 ساله هم داریم. بازیکنانی مثل سیدجلال حسینی و حسین بادامکی جزو نفرات کلیدی تیم‌شان هستند. محمد نصرتی، مجتبی روشنگر و قاسم دهنوی دیگر بازیکنان در این رده‌سنی هستند.

 

اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,حسینی

 

البته دروازه‌بان‌ها عمر بازیگری بیشتری نسبت به سایر بازیکنان دارند و باید تا پایان فصل منتظر ماند و دید که در فصل آینده کدامشان به بازی در لیگ برتر ادامه می‌دهند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه