بررسی ۸ تیم نخست لیگ برتر از سوی AFC/ خطر بیخ گوش استقلال و پرسپولیس. تاریخ انتشار : شنبه, 29 مهر 1396 15:29. کنفدراسیون فوتبال آسیا تعداد سهمیه‌های ایران را در صورت برآورده نشدن استاندارد حرفه‌ای در هشت باشگاه‌ نخست لیگ برتر کسر خواهد کرد. به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از بررسی اسناد و مدارک ارسالی از سوی هشت تیم نخست لیگ برتر، تعداد سهمیه‌های ایران را برای حضور در لیگ قهرمانان مشخص خواهد کرد. بر اساس اعلام رییس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ، چنان‌چه هشت تیم اول جدول رده‌بن ...

بررسی ۸ تیم نخست لیگ برتر از سوی AFC/ خطر بیخ گوش استقلال و پرسپولیس

تاریخ انتشار : شنبه, 29 مهر 1396 15:29


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, استقلال و پرسپولیس

کنفدراسیون فوتبال آسیا تعداد سهمیه‌های ایران را در صورت برآورده نشدن استاندارد حرفه‌ای در هشت باشگاه‌ نخست لیگ برتر کسر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از بررسی اسناد و مدارک ارسالی از سوی هشت تیم نخست لیگ برتر، تعداد سهمیه‌های ایران را برای حضور در لیگ قهرمانان مشخص خواهد کرد.

 

بر اساس اعلام رییس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ، چنان‌چه هشت تیم اول جدول رده‌بندی نتوانند معیار و ملاک‌های AFC را برآورده کنند، تعداد سهمیه‌های ایران کسر خواهد شد.

 

امسال کارشناسان AFC برای بررسی این موارد به ایران می‌آیند. با توجه به جدیت AFC در بررسی مواردی از جمله بدهی‌های باشگاه‌ها و حذف تیم‌های پرقدرت و با نفوذ عربستانی و اماراتی از لیگ قهرمانان، به نظر می‌رسد که خطر حذف از آسیا بیش از هر زمان دیگری استقلال و پرسپولیس را تهدید می‌کند.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه