برتری رئال مادرید در خانه لگانس/ بازگشت به صدر با هت تریک موراتا. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 فروردین 1396 09:06. تیم فوتبال رئال مادرید با پیروزی پرگل در زمین لگانس در هفته سی ام رقابتهای لالیگا به صدرنشینی کوتاه مدت بارسلونا پایان داد. به گزارش مهر، تیم های فوتبال لگانس و رئال مادرید بامداد روز پنجشنبه در چارچوب هفته سی ام رقابتهای لالیگا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم رئال مادرید میزبان خود را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد. آلوارو موراتا با زدن سه گل در دقایق ۱۸، ۲۳ و ۴۹ هت تریک کرد و ست ...

برتری رئال مادرید در خانه لگانس/ بازگشت به صدر با هت تریک موراتا

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 فروردين 1396 09:06


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, رئال مادرید

تیم فوتبال رئال مادرید با پیروزی پرگل در زمین لگانس در هفته سی ام رقابتهای لالیگا به صدرنشینی کوتاه مدت بارسلونا پایان داد.

 به گزارش مهر، تیم های فوتبال لگانس و رئال مادرید بامداد روز پنجشنبه در چارچوب هفته سی ام رقابتهای لالیگا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم رئال مادرید میزبان خود را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد.

 

آلوارو موراتا با زدن سه گل در دقایق ۱۸، ۲۳ و ۴۹ هت تریک کرد و ستاره رئال مادرید بود. خامس رودریگز نیز در دقیقه ۱۵ دیگر گل این تیم را به ثمر رساند. در تیم لگانس نیز گابریل پائولیستا (۳۲) و لوسیانو (۳۵) موفق به گشودن دروازه رئال مادرید شدند.

 

این نتیجه در حالی بدست آمد که در ترکیب اصلی رئال مادرید خبری از رونالدو، بنزما، بیل و مودریچ نبود.

 

ش��گردان زیدان بعد از این برد ۷۱ امتیازی شدند و به صدر جدول بازگشتند. تیم بارسلونا با ۶۹ امتیاز در رده دوم ایستاد.

 

رئال مادرید یک بازی معوقه نیز در پیش دارد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه