تاریخ انتشار : جمعه, 24 دی 1395 18:35. تیم فوتبال ذوب آهن شانزدهمین دیدار خود در لیگ برتر را با برتری برابر سیاه جامگان مشهد به پایان برد. به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و سیاه جامگان مشهد در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز جمعه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد که در پایان شاگردان مجتبی حسینی با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دادند. در این دیدار که نیمه اول آن با تساوی به پایان رسیده بود، یاسر فیضی در دقیقه ۶۸ موفق شد تنها گل سبزپوشان اصفهانی را به ثمر برسا ...

برتری ذوب‌آهن برابر سیاه‌جامگان / صعود ذوبی‌ها به رده سوم جدول

تاریخ انتشار : جمعه, 24 دی 1395 18:35


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

تیم فوتبال ذوب آهن شانزدهمین دیدار خود در لیگ برتر را با برتری برابر سیاه جامگان مشهد به پایان برد.

 به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و سیاه جامگان مشهد در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز جمعه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد که در پایان شاگردان مجتبی حسینی با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دادند.

 

در این دیدار که نیمه اول آن با تساوی به پایان رسیده بود، یاسر فیضی در دقیقه ۶۸ موفق شد تنها گل سبزپوشان اصفهانی را به ثمر برساند.

 

تیم فوتبال ذوب آهن با این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و جای پیکان را گرفت. سیاه جامگان هم با ۱۴ امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه