برانکو پس از بازی با الاهلی به ایران برنمی‌گردد. تاریخ انتشار : جمعه, 27 مرداد 1396 18:16. سرمربی پرسپولیس قرار است برای استراحت راهی کشورش شود. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس قرار است سه شنبه شب در کشور عمان بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اسیا را برابر الاهلی عربستان برگزار کند و به همین منظور هم فردا شب تهران را به مقصد مسقط ترک خواهد کرد. همچنین با توجه به تعویق افتادن بازی پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز که پیش از این قرار بود سوم شهریور برگزار شود، به دستور سرمر ...

برانکو پس از بازی با الاهلی به ایران برنمی‌گردد

تاریخ انتشار : جمعه, 27 مرداد 1396 18:16


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, برانکو

سرمربی پرسپولیس قرار است برای استراحت راهی کشورش شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس قرار است سه شنبه شب در کشور عمان بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اسیا را برابر الاهلی عربستان برگزار کند و به همین منظور هم فردا شب تهران را به مقصد مسقط ترک خواهد کرد.

 

همچنین با توجه به تعویق افتادن بازی پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز که پیش از این قرار بود سوم شهریور برگزار شود، به دستور سرمربی پرسپولیس،تمرینات این تیم چند روزی تعطیل خواهد بود.

 

برانکو هم برای سپری کردن این تعطیلات از عمان به کرواسی خواهد رفت و سپس برای شروع تمرینات تیمش بعد از چند روز به تهران بازخواهد گشت.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه