تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 فروردین 1396 09:28. سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمی ساخته که تا سال‌ها مدعی قهرمانی است. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم آماده و سرحال برانکو که از همان ابتدای لیگ صدر جدول را مال خود کرده بود، این روزها نزدیک تر از همیشه به قهرمانی است. آن ها فقط با دو یا سه امتیاز دیگر قهرمانی شان را قطعی می کنند. حال برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس در گفت و گویی با روزنامه گل از شرایط کاری اش در جمع سرخ پوشان می گوید. سرمربی کروات پرسپولیسی ها در بخشی از صحبت هایش می گوید:« در پرسپول ...

برانکو می‌خواهد صد سال در پرسپولیس بماند!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 فروردين 1396 09:28


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,برانکو

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمی ساخته که تا سال‌ها مدعی قهرمانی است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ تیم آماده و سرحال برانکو که از همان ابتدای لیگ صدر جدول را مال خود کرده بود، این روزها نزدیک تر از همیشه به قهرمانی است. آن ها فقط با دو یا سه امتیاز دیگر قهرمانی شان را قطعی می کنند. حال برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس در گفت و گویی با روزنامه گل از شرایط کاری اش در جمع سرخ پوشان می گوید.

 

سرمربی کروات پرسپولیسی ها در بخشی از صحبت هایش می گوید:« در پرسپولیس طوری کار می کنم که انگار قرار است صد سال در این تیم بمانم. خوش حالم تیمی ساخته ام که تا سال ها پس از من مدعی قهرمانی خواهد بود.»

 

برانکو در بخش دیگری از سخنانش در خصوص لیست بازیکنان مد نظرش برای فصل بعد و برخی اسامی منتشر شده در این خصوص گفت:« آمدم کتم را دربیاورم لیست از جیبم افتاد و اسامی لو رفت!»

 

آخرین بخش حرف های برانکو درمورد وقفه های طولانی مدت لیگ بود. او دراین باره می گوید:« اگر در لیگ وقفه نمی انداختند امتیازات بیشتری کسب می کردیم!»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه