تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 دی 1395 14:53. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیم فولاد بیش از همه تیم‌های دیگر لیگ به توسعه فوتبال کمک کرده است. به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار تیمش برابر فولاد در نشست خبری حاضر شد و گفت: مایلم به فولاد و فوتبال خوزستان تبریک بگویم. آن‌ها خدمات زیادی به فوتبال ایران ارائه کرده‌اند. طی 16 سالی که فوتبال ایران را دنبال می‌کنم به نظرم باشگاه فولاد بیشتر از تمام تیم‌های دیگر به توسعه و گسترش فوتبال ایران کمک کرده است. ...

برانکو: فولاد به توسعه فوتبال ایران کمک کرده است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 دی 1395 14:53


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیم فولاد بیش از همه تیم‌های دیگر لیگ به توسعه فوتبال کمک کرده است.

 به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار تیمش برابر فولاد در نشست خبری حاضر شد و گفت: مایلم به فولاد و فوتبال خوزستان تبریک بگویم. آن‌ها خدمات زیادی به فوتبال ایران ارائه کرده‌اند. طی 16 سالی که فوتبال ایران را دنبال می‌کنم به نظرم باشگاه فولاد بیشتر از تمام تیم‌های دیگر به توسعه و گسترش فوتبال ایران کمک کرده است.

 

از زمانی که من به ایران آمدم، شاهد تلاش فولاد بودم. از زمانی که این تیم برای بقا تلاش می‌کرد تا زمانی که چند بار قهرمان ایران شده است، این تیم صاحب یکی از بهترین آکادمی‌های فوتبال ایران است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه