برانکو: حتما قهرمان می‌شویم. تاریخ انتشار : شنبه, 21 اسفند 1395 16:39. سرمربی پرسپولیس گفت: خودمان می دانیم که ایران چقدر قشر جوانش زیاد است. به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در حاشیه نشست ۳ باشگاه لیگ برتری با اسپانسر جدید گفت: باید عرض کنم این حساسیت ورزشی که اسپانسر جدید به خرج داد، خیلی با ارزش است. خودمان می دانیم که ایران چقدر قشر جوانش زیاد است. همین حرکات می تواند فضا را برای ورزش کردن جوانان بیشتر کند. او درباره شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: فعلا در بهترین موقعیت قرار داریم و یک ...

برانکو: حتما قهرمان می‌شویم

تاریخ انتشار : شنبه, 21 اسفند 1395 16:39


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: خودمان می دانیم که ایران چقدر قشر جوانش زیاد است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در حاشیه نشست ۳ باشگاه لیگ برتری با اسپانسر جدید گفت: باید عرض کنم این حساسیت ورزشی که اسپانسر جدید به خرج داد، خیلی با ارزش است. خودمان می دانیم که ایران چقدر قشر جوانش زیاد است. همین حرکات می تواند فضا را برای ورزش کردن جوانان بیشتر کند.

 

او درباره شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: فعلا در بهترین موقعیت قرار داریم و یک برتری امتیازی نسبت به حریفان گرفته ایم. نیازی به پنهان کردن نیست. ما در ابتدای فصل اعلام کردیم امسال هدفمان قهرمانی است. نمی خواهم بگویم انشاالله بلکه می گویم حتما قهرمان می شویم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه