تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 تیر 1395 16:05. تیم ملی کم مشکل داشت حالا خبر می رسد برای تامین نیازهای اولیه هم میان فدراسیون و سرمربی تیم ملی اختلافاتی رقم خورده که کار را پیچیده کرده است. به گزارش ورزش سه، کنفدراسیون فوتبال آسیا طبق روال تمام ادوار گذشته انتخابی جام جهانی برای تیم های حاضر در مرحله نهایی مقدماتی به تعداد معین توپ های آفیشیال جام جهانی 2018 روسیه ارسال کرد که سهم هر تیم 25 عدد توپ بود که باید در تمرینات و بازی های رسمی از آنها سود می برد. توپ هایی با شکل و شمایل خاص و تولید یکی ...

بحران توپ در فوتبال ملی!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 تیر 1395 16:05


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,بحران توپ در تیم ملی

تیم ملی کم مشکل داشت حالا خبر می رسد برای تامین نیازهای اولیه هم میان فدراسیون و سرمربی تیم ملی اختلافاتی رقم خورده که کار را پیچیده کرده است.

به گزارش ورزش سه، کنفدراسیون فوتبال آسیا طبق روال تمام ادوار گذشته انتخابی جام جهانی برای تیم های حاضر در مرحله نهایی مقدماتی به تعداد معین توپ های آفیشیال جام جهانی 2018 روسیه ارسال کرد که سهم هر تیم 25 عدد توپ بود که باید در تمرینات و بازی های رسمی از آنها سود می برد.

توپ هایی با شکل و شمایل خاص و تولید یکی از برندهای معتبر و معروف دنیا که تنها برای رقابت های جام جهانی طراحی شده و هنوز وارد بازار آزاد نشده تا به دست مصرف کننده ها برسد. کارلوس کی روش که همواره برای آماده سازی شاگردانش درخواست های جالب توجهی دارد این بار در آخرین نشستی که با روسای فدراسیون و کمیته تیم های ملی داشت با مطلع شدن از تعداد این توپ ها اعلم کرد به سه برابر این تعداد توپ نیاز دارد و باید تا قبل از اردوی تیم ملی این توپ ها تامین شود.

از همین رو کمیته تیم های ملی مکاتبات با کنفدارسیون فوتبال آسیا را آغاز کرد تا تعداد توپ بیشتری را دریافت کند اما afc در جواب درخواست ایران مدعی شد نه تنها سهمیه بیشتری به تیم ملی تعلق نمی گیرد بلکه به صورت آزاد هم این توپ ها را نمی تواند به تیم ها بفروشد و بهتر است ایران از طریق بازارهای آزاد و بین المللی این محصول را تهیه کند.
 
قسمت جالب ماجرا هم اینجاست که برند تولید کننده این توپ ها با توجه به این که قصد دارد محصول جدیدش را هم زمان با جام جهانی روسیه در سال 2018 به صورت عمده وارد بازار کند هنوز توپ با رنگ و شمایل جدید را به فروش نمی رساند که ایران بتواند به صورت آزاد آنها را خریداری کند از همین رو روسای فدراسیون و کمیته تیم های ملی با دردسر بزرگی در راستای تامین درخواست های کارلوس کی روش روبرو شده اند.

حالا با این شرایط باید منتظر بازگشت کی روش از مرخصی و واکنش این مربی به عدم تامین درخواستش بود جایی که او انتظار داشت بتواند با در اختیار داشتن تعداد زیادی از این توپ ها در اردوهای داخلی و برون مرزی تیم ملی شاگردانش را با همان جنس توپی که قرار است در مقدماتی جام جهانی بازی کنند، تمرین بدهد ولی ...

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه