تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 دی 1394 20:01. با رای دادگاه اداری ورزش اسپانیا. فرجام‌خواهی رئال مادرید بی‌ثمر ماند/ کهکشانی‌ها قطعا از کوپا‌دل‌ری حذف شدند. دادگاه اداری ورزش اسپانیا درخواست تجدید نظر باشگاه رئال مادرید در قضیه حذف از رقابت‌های کوپا دل ری را رد کرد. رئال مادرید که در رقابت‌های جام جذفی اسپانیا به خاطر حضور غیرقانونی دنیس چریشوف روسی در دیدار مقابل کادیس بازنده شد و از حضور در ادامه ر��ابت‌ها محروم شد، به دادگاه اداری ورزش اسپانیا(TAD) پناه برده و شکایت خود را ارائه داد اما امروز ا ...

با رای دادگاه اداری ورزش اسپانیا; فرجام‌خواهی رئال مادرید بی‌ثمر ماند / بیانیه باشگاه رئال مادرید درمورد حکم دادگاهTAD

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 دی 1394 20:01


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


با رای دادگاه اداری ورزش اسپانیا
فرجام‌خواهی رئال مادرید بی‌ثمر ماند/ کهکشانی‌ها قطعا از کوپا‌دل‌ری حذف شدند

دادگاه اداری ورزش اسپانیا درخواست تجدید نظر باشگاه رئال مادرید در قضیه حذف از رقابت‌های کوپا دل ری را رد کرد.

رئال مادرید که در رقابت‌های جام جذفی اسپانیا به خاطر حضور غیرقانونی دنیس چریشوف روسی در دیدار مقابل کادیس بازنده شد و از حضور در ادامه رقابت‌ها محروم شد، به دادگاه اداری ورزش اسپانیا(TAD) پناه برده و شکایت خود را ارائه داد اما امروز این دادگاه آب پاکی را روی دست رئال مادرید ریخت و شکایت آنرا رد کرد.

دادگاه اداری ورزش امروز در بیانیه‌ای گفت: بعد از آنکه تمام ادله را بررسی کردیم، دادگاه شکایت باشگاه رئال مادرید را مردود اعلام کرد.

 

بیانیه باشگاه رئال مادرید درمورد حکم دادگاهTAD

باشگاه رئال مادرید ساعتی پس از رد فرجام خواهی اش در دادگاه TAD نسبت به این حکم تصمیم نشان داد.

رئالی ها در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری از دنیس چریشف استفاده کردند؛ در حالی که این مهاجم اوکراینی فصل گذشته و زمانی که برای ویارئال بازی می کرد، در این رقابت ها سه اخطاره شده بود و نباید در اولین دیدار این فصل رئال در کوپا دل ری به میدان می رفت.

همین مسئله باعث شد تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا این باشگاه را از کوپا دل ری کنار بگذارد. رئالی ها با این استدلال که چیزی در مورد محرومیت چریشف نمی دانستند، خواهان تغییر این حکم شدند اما فرجام خواهی آنها ابتدا توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا و سپس دادگاه اداری ورزش (TAD) رد شد.

باشگاه رئال مادرید نیز پس از اطلاع از این تصمیم، در بیانیه ای اطلاع داد که ضمن احترام به رای دادگاه TAD، با این تصمیم مخالف است و برای احقاق حق خود، پرونده را از طریق مراجع غیرورزشی(دادگاه های عادی) پیگیری خواهد کرد.

 

اخبار ورزشی - فارس،ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه