تاریخ انتشار : شنبه, 24 بهمن 1394 16:26. باشگاه نفط الوسط رسما اعلام کرد به نشانه اعتراض در برخورد بدی که یکی از هواداران علیه هافبک سابق استقلال داشته تا اطلاع ثانوی تمام فعالیت‌های ورزشی‌اش را متوقف می‌کند. به گزارش فارس، کرار جاسم هافبک سابق استقلال که در این فصل برای نفط الوسط عراق توپ می‌زند در این راستا روز گذشته در یکی از بازی‌های لیگ عراق نفط الوسط مقابل تیم السماوه قرار گرفت و یکی از هواداران تیم حریف به کرار حمله‌ور شد و ضربه‌ای را به او زد در نتیجه کرار او را مورد ضرب و شتم قرار د ...

باشگاه نفط الوسط فعالیت‌هایش را تا اطلاع ثانویه تعلیق کرد

تاریخ انتشار : شنبه, 24 بهمن 1394 16:26


اخبار ورزشی,خبر های ورزشی,کرار جاسم

باشگاه نفط الوسط رسما اعلام کرد به نشانه اعتراض در برخورد بدی که یکی از هواداران علیه هافبک سابق استقلال داشته تا اطلاع ثانوی تمام فعالیت‌های ورزشی‌اش را متوقف می‌کند.

به گزارش فارس، کرار جاسم هافبک سابق استقلال که در این فصل برای نفط الوسط عراق توپ می‌زند در این راستا روز گذشته در یکی از بازی‌های لیگ عراق نفط الوسط مقابل تیم السماوه قرار گرفت و یکی از هواداران تیم حریف به کرار حمله‌ور شد و ضربه‌ای را به او زد در نتیجه کرار او را مورد ضرب و شتم قرار داد.


در این راستا باشگاه نفط الوسط رسما اعلام کرد به نشانه اعتراض در برخورد ناشایست با کرار جاسم بازیکن تیم ملی و باشگاه تا اطلاع ثانوی از تمام فعالیت‌های خود دست بر می‌دارد.


نوری صبری کاپیتان تیم نفط الوسط هم رسما در صفحه شخصی خود اعلام کرد تا زمانی که این بی‌احترامی به کرار پاسخ داده نشود اعتصاب خواهد کرد و در دیدارهای آینده حاضر نمی‌شود.

 

اخبار ورزشی,خبر های ورزشی,کرار جاسم

 

اخبار ورزشی,خبر های ورزشی,کرار جاسم

 
اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه