تاریخ انتشار : چهارشنبه, 06 بهمن 1395 16:42. با اعلام دپارتمان داوری، مسعود ابراهیم زاده بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز بالاخره محروم شد. به گزارش مهر، حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری گفت: با توجه به بررسی های نهایی دپارتمان داوری و گزارش مجدد داور دیدار تیم های پرسپولیس با گسترش فولاد تبریز از سری رقابتهای هفته هجدهم لیگ برتر، بازیکن شماره ۶۱ تیم گسترش فولاد تبریز (مسعود ابراهیم زاده) در دقایق ۳۵ و ۸۱ اخطار گرفته است و بازیکن شماره ۵ این تیم هیچ اخطاری دریافت نکرده است. بر این اساس بازیکن ...

بازیکن تیم گسترش فولاد بالاخره محروم شد!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 06 بهمن 1395 16:42


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبارجدید

با اعلام دپارتمان داوری، مسعود ابراهیم زاده بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز بالاخره محروم شد.

 به گزارش مهر، حسن کامرانی فر  رئیس دپارتمان داوری گفت: با توجه به بررسی های نهایی دپارتمان داوری و گزارش مجدد داور دیدار تیم های پرسپولیس با گسترش فولاد تبریز از سری رقابتهای هفته هجدهم لیگ برتر، بازیکن شماره ۶۱ تیم گسترش فولاد تبریز (مسعود ابراهیم زاده) در دقایق ۳۵ و ۸۱ اخطار گرفته است و بازیکن شماره ۵ این تیم هیچ اخطاری دریافت نکرده است. بر این اساس بازیکن شماره ۶۱ از بازی بعد محروم می باشد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، داور بازی پرسپولیس با گسترش فولاد با وجود نشان دادن دو کارت زرد به ابراهیم زاده، این بازیکن را از زمین اخراج نکرده بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه