بازتاب حضور مهاجم سوئدی در تیم فوتبال راه‌آهن+عکس

بازتاب حضور مهاجم سوئدی در تیم فوتبال راه‌آهن+عکساخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال راه‌آهن

حضور مهاجم سوئدی در تیم فوتبال راه‌آهن با بازتاب در رسانه‌های این کشور همراه شد.

به گزارش فارس، رسانه‌های سوئدی به بازتاب حضور مارتین موتومبا مهاجم جدید راه‌آهن پرداخته‌اند و در خصوص حضور او در لیگ ایران مطالبی را عنوان کرده‌اند.

در این مطالب عنوان شده که موتومبا پس از حضور یک سال بد در ترکیه و اشتباهاتی که در خصوص قرارداد با تیم اسپورت این کشور بسته بود سرانجام به ایران آمد تا تجربه حضور در لیگ این کشور را پیدا کند.

همچنین ذکر شده که بازیکن محبوب سوئدی در ایران با انگیزه زیادی حاضر شده و سعی می‌کند تا برای تیمش مثمرثمر باشد.

 

اخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال راه‌آهن

 

-----------------------

 

مهاجم سوئدی راه‌آهن :توصیه می‌کنم فوتبالیست‌های دنیا به هیچ وجه به لیگ ترکیه نروند/ از یک موضوع در فوتبال ایران حیرت‌زده‌ام

مهاجم سوئدی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: به تمام فوتبالیست‌های دنیا توصیه می‌کنم به هیچ وجه به لیگ ترکیه نروند.

به گزارش فارس، مارتین موتومبا مهاجم سوئدی جدید راه‌آهن که در تیم‌های آیک کشورش و همچنین لیگ ترکیه تجربه بازی کردن دارد به تازگی شاگرد فرهاد کاظمی شده است.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص شرایط جدایش از تیم اسپورت ترکیه و همچنین مسائلی که در خصوص پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به او مطرح شده صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانیم:

 ابتدا در مورد حضورت در ایران صحبت کن.
خیلی خوشحالم که به راه‌آهن آمدم و انگیزه زیادی دارم تا بتوانم به این تیم کمک کنم تا راه‌آهن در لیگ برتر باقی بماند.

 در این مدت فوتبال ایران را چگونه دیدی؟
از یک موضوع حیرت زده‌ شده‌ام و آن هم بحث داوری در لیگ ایران بود که بسیار ضعیف است. در بازی با تراکتورسازی داور به راحتی از خطای پنالتی که روی من انجام شد گذشت و گل ما را هم نادیده گرفت. فکر می‌کنم داوران در ایران خیلی راحت در نتایج بازی تأثیرگذار و تعیین کننده هستند.

گویا پرسپولیس هم در ابتدای فصل خواستار حضورت در جمع سرخپوشان بود؟
من سال گذشته با اسپرت ترکیه قرارداد د��شتم و 800هزار یورو هم مبلغ قراردادم بود. در ابتدای فصل پرسپولیس هم خواستار من بود اما شرایط به گونه‌ای شد که به پرسپولیس نیامدم یک نکته را در مورد لیگ ترکیه قصد دارم بگویم.

 

اخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال راه‌آهن

 
چه چیزی؟
اینکه از تمام فوتبالیست‌های دنیا تقاضا دارم به هیچ عنوان به لیگ ترکیه نروند، بدترین لیگی که در دنیا وجود دارد برای این کشور است زیرا خیلی راحت دروغ می‌گویند و مافیا وجود دارد. من با اینکه قرارداد داشتم اما نتوانستم در این لیگ بمانم و تصمیم به جدایی گرفتم با وجود اینکه قرارداد مالی خوبی هم داشتم. از فوتبالیست‌های ایرانی خواهش می‌کنم هیچ وقت به لیگ ترکیه نروند زیرا فکر می‌کنم بزرگترین اشتباه یک فوتبالیست این است که در لیگ این کشور بازی کند.

امکانات ایران را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
ورزشگاه‌های ایران قابل مقایسه با ورزشگاه‌های اروپا نیست، من چندین سال در آیک سوئد بازی کردم و روزهای بسیار خوبی هم در این تیم داشتم. ورزشگاه اختصاصی‌ای که قرار است بازی دوستانه ایران و سوئد هم در آن برگزار شود زیبا و با امکانات بسیار خوبی است.

 

اخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال راه‌آهن

 
 فوتبالیست‌های ایرانی را چگونه دیده‌ای؟
در ایران بازیکنان فوتبال پتانسیل بالایی دارند. ملی‌پوشان کشورم دوستان من هستند و به آنها گوشزد کردم که از بازی مقابل ایران لذت ببرند و گفتم که بازیکنان ایرانی پتانسیل بالایی دارند. با توجه به اینکه دو تیم بازی فیزیکی انجام می‌دهند بدون شک بازی جذاب و دیدنی برگزار خواهد شد. من غبطه می‌خورم که با این فوتبالیست‌ها ایران از لحاظ سخت‌افزاری ضعیف است. امیدوارم مشکلات ایران برطرف شود و بتواند به جایگاه بسیار بالاتر از جایگاه کنونی دست یابد.

 نظرت درباره بازی ایران ـ سوئد چیست؟
بدون شک این بازی می‌تواند به پیشرفت فوتبال ایران کمک کند، سوئد تیم ملی خوب و قوی‌ای دارد و تبادل بار فنی دو تیم می‌تواند مؤثر باشد خیلی دوست داشتم بازی ایران و سوئد را از نزدیک مشاهده کنم اما با توجه به شرایط تمرینی راه‌آهن مجبورم در ایران بمانم و به تیمم کمک کنم. اما به رامین رضائیان ملی‌پوش ایران گفتم که از بازی مقابل سوئد لذت ببرد.

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه