باخت پرسپولیس منصوریان را اینگونه ترساند!. تاریخ انتشار : شنبه, 10 مهر 1395 14:33. ترکیب استقلال برابر ملوان نوین مشخص شد. به گزارش خبرآنلاین؛ منصوریان برای این دیدار تیمش را با ترکیب مهدی رحمتی، هرایر مگویان، رابسون جانواریو، مجید حسینی، میثم مجیدی، فرشید باقری، مجتبی حق دوست، بختیار رحمانی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و علی قربانی به زمین می فرستد. گفتنی است دیدار استقلال و ملوان نوین ساعت 16:10 آغاز می شود. شکست روز گذشته پرسپولیس باعث ترس منصوریان شده و او برای این بازی از ترکیب اصلی خود استف ...

باخت پرسپولیس منصوریان را اینگونه ترساند!

تاریخ انتشار : شنبه, 10 مهر 1395 14:33


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

ترکیب استقلال برابر ملوان نوین مشخص شد.

 به گزارش خبرآنلاین؛ منصوریان برای این دیدار تیمش را با ترکیب مهدی رحمتی، هرایر مگویان، رابسون جانواریو، مجید حسینی، میثم مجیدی، فرشید باقری، مجتبی حق دوست، بختیار رحمانی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و علی قربانی به زمین می فرستد.

 

گفتنی است دیدار استقلال و ملوان نوین ساعت 16:10 آغاز می شود.

 

شکست روز گذشته پرسپولیس باعث ترس منصوریان شده و او برای این بازی از ترکیب اصلی خود استفاده کرده است. پس از ناکامی استقلال در لیگ شانزدهم و فشارهایی که روی منصوریان وجود دارد، او بر این عقیده است که حتی در بازی های دوستانه هم باید با ترکیب اصلی بازی کرد تا تیم به هماهنگی لازم برسد و پیروز شوند. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه