تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 16:41. بازیکن جدید پرسپولیس گفت که طرفدار این تیم نیست. به گزارش خبرآنلاین؛ محسن ربیع خواه هافبک وسط نفت آبادان که امروز به جمع سرخپوشان تهرانی پیوست، درمورد حضورش در این تیم گفت: «پیشنهادات دیگری هم داشتم اما بهترین گزینه پرسپولیس بود. ». او در پاسخ به این سوال که آیا طرفدار پرسپولیس بوده که به این تیم پیوسته، گفت: «طرفدار هیچ تیمی نبوده و نیستم. بازیکن نباید طرفدار تیمی که در آن بازی می کند باشد بلکه باید نسبت به آن تعصب داشته باشد. ». ربیع خواه در حال ...

اولین مصاحبه جنجالی بازیکن جدید سرخپوشان / طرفدار پرسپولیس نیستم!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 16:41


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, محسن ربیع خواه

بازیکن جدید پرسپولیس گفت که طرفدار این تیم نیست

به گزارش خبرآنلاین؛ محسن ربیع خواه هافبک وسط نفت آبادان که امروز به جمع سرخپوشان تهرانی پیوست، درمورد حضورش در این تیم گفت: «پیشنهادات دیگری هم داشتم اما بهترین گزینه پرسپولیس بود.»

 

او در پاسخ به این سوال که آیا طرفدار پرسپولیس بوده که به این تیم پیوسته، گفت: «طرفدار هیچ تیمی نبوده و نیستم. بازیکن نباید طرفدار تیمی که در آن بازی می کند باشد بلکه باید نسبت به آن تعصب داشته باشد.»


ربیع خواه در حالی این حرف را می زند که هواداران پرسپولیس در چند سال اخیر عادت کرده اند هر بازیکنی که به تیم شان می پیوندد، از او بشنوند که یک پرسپولیس دو آتشه است و علاوه بر آن، پدر و پدر بزرگش هم پرسپولیسی هستند!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه