تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 خرداد 1395 07:48. دیدار تیم های فوتبال انگلستان و روسیه در گروه B رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این در حالی است که «سه شیرها» فقط چند دقیقه با کسب سه امتیاز فاصله داشتند. به گزارش مهر، در این دیدار که در ورزشگاه ولودوروم برگزار شد تیم انگلستان ابتدا با تک گل دقیقه ۷۳ «اریک دایر» از روسیه پیش افتاد. بازیکن تیم فوتبال تاتنهام با کاشته ای دقیق و زیبا موفق شد دروازه «ایگو آکینفیف» را باز کند. انگلستان در این دیدار برتری محسوسی نسبت به حریف خود دا ...

انگلستان پیروزی برابر روسیه را در دقیقه ۹۰ از دست داد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 خرداد 1395 07:48


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,یورو2016

دیدار تیم های فوتبال انگلستان و روسیه در گروه B رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این در حالی است که «سه شیرها» فقط چند دقیقه با کسب سه امتیاز فاصله داشتند.

به گزارش مهر، در این دیدار که در ورزشگاه ولودوروم برگزار شد تیم انگلستان ابتدا با تک گل دقیقه ۷۳ «اریک دایر» از روسیه پیش افتاد. بازیکن تیم فوتبال تاتنهام با کاشته ای دقیق و زیبا موفق شد دروازه «ایگو آکینفیف» را باز کند.

انگلستان در این دیدار برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشت و مردان «روی هاجسون» خطرات بیشتری بر روی دروازه روس ها خلق کردند.

بازی در وقت های اضافه بود که روس ها به وسیله «دنیس گلوشاکف» موفق شدند بازی را به تساوی بکشند.

 ولز پیش از این دیدار موفق شده بود با نتیجه ۲ بر یک از سد اسلواکی بگذرد. با این حساب تیم ولز با ۳ امتیاز در رده اول می گیرد و تیم های انگلستان و روسیه با یک امتیاز در رده های دوم و سوم.  اسلواکی هم بدون امتیاز در رده چهارم گروه B قرار دارد.

پانزدهمین دوره رقابتهای جام ملت های اروپا با حضور ۱۶ ت��م از رو جمعه در فرانسه آغاز شده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه