تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 11:49. بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس با رد شایعات اخیر مبنی بر قرارداد دو میلیارد تومانی با سرخ‌پوشان گفت: من استخاره کردم و به پرسپولیس رفتم. به گزارش مهر، وحید امیری در خصوص پیوستنش به تیم پرسپولیس گفت: بعد از لیگ اردوی تیم ملی شروع شد و تصمیم خودم بر این بود که فکرم معطوف به تیم ملی باشد و به نقل و انتقالات ذهنم را مشغول نکنم با این حال اخباری می شنیدم که خودم هم تعجب می کردم. وی افزود: برخی از مصاحبه های خیالی وجهه مرا خراب کرد. اینکه چقدر پول می خ ...

امیری: قرارداد دو میلیاردی من شایعه است

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 11:49


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,امیری

بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس با رد شایعات اخیر مبنی بر قرارداد دو میلیارد تومانی با سرخ‌پوشان گفت: من استخاره کردم و به پرسپولیس رفتم.

به گزارش مهر، وحید امیری در خصوص پیوستنش به تیم پرسپولیس گفت: بعد از لیگ اردوی تیم ملی شروع شد و تصمیم خودم بر این بود که فکرم معطوف به تیم ملی باشد و به نقل و انتقالات ذهنم را مشغول نکنم با این حال اخباری می شنیدم که خودم هم تعجب می کردم.
 
وی افزود: برخی از مصاحبه های خیالی وجهه مرا خراب کرد. اینکه چقدر پول می خواهیم یا مصاحبه ای از قول من درباره استقلال گفته شد که تعجب کردم. در هر حال این مسایل تمام شد و انتخاب خودم را کردم و امیدوارم که به بهترین نحو کار خودم را ادامه بدهم.
 
بازیکن پیشین نفت تاکید کرد: من تمام سعی و تلاش خودم را همیشه کرده ام. در این چند وقت متوجه شدم که خیلی از جوان ها این فوتبالیست ها را الگوی خود قرار بدهند و این وظیفه ما را سنگین تر می کند. باید تمام تلاش خودمان را کنیم تا نکات مثبتی را ارایه کنیم. جو تیم پرسپولیس خاص است و امیدوارم شرمنده مردم نشویم.

وی درباره اینکه گفته می شود با حضور در تیم پرسپولیس ۲ میلیارد تومان دریافت کرده است، گفت: من نمی دانم این مسایل از کجا آمده است. اینکه گفته شده فلانی چقدر پول به وحید امیری داده است تا به پرسپولیس بیاید. استخاره کردم و فهمیدم پرسپولیس برای من خوب است و همه چیز را به خداوند سپردم بنابراین دیگر پول برایم مهم نبوده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه