امور خداپسندانه، دلیل تاخیر سفر قلعه نویی به ترکیه ؛ تصاویر

امور خداپسندانه، دلیل تاخیر سفر قلعه نویی به ترکیه ؛ تصاویر اخبار ورزشی - امور خداپسندانه، دلیل تاخیر سفر قلعه نویی به ترکیه ؛ تصاویر

سرمربی تیم استقلال به دلیل حرکتی انسان‌دوستانه با تاخیر در اردوی تیمش حاضر شد.

به گزارش جام نیوز، امیر قلعه‌نویی دو شب پیش با حضور در برنامه جشن رمضان با برداشتن دو پاکت به نیت خود و مادر مرحومش در امور خیریه شرکت کرد.

سرمربی استقلال که در یک کار خیریه به ابتکار شبکه پنجم سیما شرکت کرده است بنا بر روش ابتکاری این برنامه دو پاکت سربسته را تحویل گرفته که در یکی از آنها او باید هزینه وسایلی را پرداخت می‌ کرد تا به یک فرد بی بضاعت برسد و در پاکت دوم هم نام آدرسی بیرون آمده که باید قلعه‌نویی به در آن خانه می‌ رفته و سرپرستی یکی از اعضای این خانواده را برعهده بگیرد.

تصویری که می‌ بینید مربوط است به همین برنامه، برنامه ای که قلعه‌نویی برای حضور در آن سفر خود به ترکیه را به تعویق انداخت تا به قولش عمل کند.

 قلعه نویی که باید به همراه تیمش به ترکیه می‌رفت سفر خود را به تعویق انداخت تا بتواند سرپرستی یک کودک بی بضاعت را برعهده بگیرد. او طبق این تعهد موظف است تا مدت نامحدودی سرپرستی مالی این کودک را برعهده داشته باشد. او همچنین آرزوی مهران را که داشتن یک تبلت بود برآورده کند.

وی همچنین برای پروانه نیز یک یخچال فریزر خریداری کرد و با حضور در منزل این دو کودک به نوعی شادی را به آنها هدیه کرد.
 

اخبار,اخبارورزشی,امیر قلعه نویی

 

اخبارورزشی - جام نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه