تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 22:03. مدیرعامل استقلال می گوید خطری از سوی AFC این باشگاه را تهدید نمی کند. به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پایان تمرین چهارشنبه آبی های پایتخت در رختکن بازیکنان حضور پیدا کرد و بعد از گپ و گفتی کوتاه با کادرفنی و بازیکنان به صحبت با آنها پرداخت. افتخاری بر اساس آنچه که سایت باشگاه استقلال منتشر کرده، خطاب به بازیکنان استقلال گفت: از شما بابت زحمات و تلاش‌هایتان تشکر می‌کنم. در بازی با استقلال خوزستان عملکرد قابل قبولی داش ...

افتخاری: خطری از سوی AFC متوجه استقلال نیست/ با چند اسپانسر درحال مذاکره هستیم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 22:03


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,رضا افتخاری

مدیرعامل استقلال می گوید خطری از سوی AFC این باشگاه را تهدید نمی کند.

به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پایان تمرین چهارشنبه آبی های پایتخت در رختکن بازیکنان حضور پیدا کرد و بعد از گپ و گفتی کوتاه با کادرفنی و بازیکنان به صحبت با آنها پرداخت. افتخاری بر اساس آنچه که سایت باشگاه استقلال منتشر کرده، خطاب به بازیکنان استقلال گفت: از شما بابت زحمات و تلاش‌هایتان تشکر می‌کنم.

 

در بازی با استقلال خوزستان عملکرد قابل قبولی داشتید و تیم برتر به لحاظ فنی بودید. مطمئنم روند پیروزی‌های استقلال از این هفته آغاز می شود. امیدوارم با زحمات و تلاش‌های اعضای کادرفنی و بازیکنان و با حمایت هواداران پر شور استقلال از روز جمعه روند پیروزی‌های استقلال آغاز شود.

 

وی در ادامه به صحبت درخصوص وضعیت مالی باشگاه پرداخت و گفت: همه تلاش اعضای باشگاه استقلال، حل مشکلات مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان است. ما هرروز به طور ویژه پیگیر این مسئله هستیم و جلساتی برای حل این مشکل داریم. مذاکراتی با چند اسپانسر داشته‌ایم تا در صورت توافق نهایی قرارداد رسمی امضاء شود.

 

ضمن اینکه مذاکراتی هم برای بلیط فروشی مسابقات انجام داده‌ایم تا در صورت فراهم بودن شرایط به زودی بلیط فروشی بازی‌های خانگی باشگاه، توسط خودمان انجام شود و درآمدش هم مستقیم در اختیار باشگاه قرار بگیرد. برای حق پخش تلویزیونی مسابقات هم جلسات متعددی در مجلس شورای اسلامی، سازمان صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان داشته‌ایم و پیگیر آن هستیم.

 

همانطور هم که فصل گذشته هم دیدید، توانستیم بخش عمده از پول بازیکنان را بپردازیم. ضمن اینکه طلب بازیکنان خارجی را هم پرداخت کردیم تا پرونده‌ای در فیفا نداشته باشیم. امسال هم تلاش ما بر همین اساس است تا پول بازیکنان را بپردازیم. هدف و تلاش ما این است تا در اولین فرصت این اتفاق بیافتد.

 

مدیر عامل استقلال اضافه کرد: ما همه مدارکی که AFC از ما خواسته بود را به صورت مکتوب به نمایندگانشان ارائه دادیم. به صحبت‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود و اخبار نادرست برخی رسانه‌ها توجه نکنید. باشگاه استقلال تمامی مدارک مورد درخواست AFC را که از طریق فدراسیون به ما رسیده بود، به صورت مکتوب به نمایندگان AFC تحویل داده و درحال حاضر هیچ نگرانی‌ای از این بابت برای باشگاه استقلال وجود ندارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه