اعلام مبلغ درخواستی دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 09:19. باشگاه دورتموند رقم فروش ستاره فرانسوی خود به بارسلونا را اعلام کرده است. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، عثمان دمبله ستاره جوان فرانسوی دورتموند فصل درخشانی را با این تیم پشت سر گذاشت و توانست 10 گل به ثمر رساند و 20 پاس گل هم بدهد. دمبله مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفته و یکی از گزینه‌های اصلی جایگزینی نیمار در آبی اناری‌هاست. رادیو کاتالونیا اعلام کرد که باشگاه دورتموند برای فروش ...

اعلام مبلغ درخواستی دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 مرداد 1396 09:19


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,عثمان دمبله

باشگاه دورتموند رقم فروش ستاره فرانسوی خود به بارسلونا را اعلام کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، عثمان دمبله ستاره جوان فرانسوی دورتموند فصل درخشانی را با این تیم پشت سر گذاشت و توانست 10 گل به ثمر رساند و 20 پاس گل هم بدهد. دمبله مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفته و یکی از گزینه‌های اصلی جایگزینی نیمار در آبی اناری‌هاست.

 

رادیو کاتالونیا اعلام کرد که باشگاه دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا 150 میلیون یورو طلب کرده و این رقمی است که بسیار بعید است باشگاه بارسلونا با آن موافقت کند.

 

روزنامه کیکر هم به نقل از الموندو اعلام کرد که هیئتی از باشگاه بارسلونا برای مذاکره با دورتموند به آلمان سفر کرده‌اند و قرار است در یکی دو روز اخیر تکلیف ستاره فرانسوی دورتموند مشخص شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه