تاریخ انتشار : شنبه, 15 آبان 1395 11:05. سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه فهرست بازیکنان خود برای 2 دیدار برابر سنگاپور و ایران را اعلام کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، تیم ملی فوتبال سوریه در یکی از حساس ترین بازی های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در قاره کهن 25 آبان ماه در مالزی به مصاف ایران خواهد رفت. ایمن الحکیم سرمربی تیم ملی سوریه فهرست بازیکنان این تیم برای دیدار حساس برابر ایران را اعلام کرد. تیم ملی فوتبال سوریه قبل از دیدار برابر ایران قرار است که در یک دیدار دوستانه به ...

اعلام فهرست بازیکنان سوریه برای دیدار برابر ایران

تاریخ انتشار : شنبه, 15 آبان 1395 11:05


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, فوتبال سوریه,

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه فهرست بازیکنان خود برای 2 دیدار برابر سنگاپور و ایران را اعلام کرد.

 به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، تیم ملی فوتبال سوریه در یکی از حساس ترین بازی های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در قاره کهن 25 آبان ماه در مالزی به مصاف ایران خواهد رفت.

 

ایمن الحکیم سرمربی تیم ملی سوریه فهرست بازیکنان این تیم برای دیدار حساس برابر ایران را اعلام کرد. تیم ملی فوتبال سوریه قبل از دیدار برابر ایران قرار است که در یک دیدار دوستانه به مصاف سنگاپور برود و سرمربی این تیم برای هر دو دیدار برابر ایران و سنگاپور فهرست زیر را دعوت کرد:

 

إبراهیم عالمة، أحمد مدنیة، محمود الیوسف، أحمد الصالح، عمرو میدانی، هادی المصری، حسین جوید، مؤید العجان، علاء الشبلی، تامر حاج محمد، خالد المبیض، زاهر میدانی، محمود المواس، أُسامة أومری، یوسف قلفا، عمرو جنیات، حمید میدو، عُمر خریبین، رأفت مُهتدی، أحمد الدونی، سنحاریب ملکی.

 

تیم ملی فوتبال سوریه در 4 بازی خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه 4 امتیاز کسب کرده و پیروزی برابر ایران این تیم را امیدوار به صعود خواهد کرد. این در حالی است که تیم ملی فوتبال ایران عملکرد درخشانی از خود نشان داده و در 4 بازی 10 امتیاز به دست آورده و با اقتدار در صدر جدول رده بندی جای دارد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه