اعتراض پنهانی بازیکنان پرسپولیس به قرارداد اومانا

اعتراض پنهانی بازیکنان پرسپولیس به قرارداد اومانا


اخبار,اخبار ورزشی ,قرارداد اومانا

 

اخبار ورزشی - اعتراض پنهانی بازیکنان پرسپولیس به قرارداد اومانا

برخی بازیکنان پرسپولیس از اینکه بین آنها و مدافع کاستاریکایی تفاوت هایی وجود دارد، ناراحت و شاکی هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ این روزها جو داخلی پرسپولیس اصلا جالب نیست. از یک سو عدم نتیجه گیری و بازی ضعیف بازیکنان، تیم را آزار می دهد و از طرف دیگر مساله هواداران و رسانه ها نسبت به شرایط پرسپولیس انتقادهای سرسختانه ای دارند. در کنار این مسائل، یکی از مهم ترین اتفاقات، بحث اختلاف نظر بازیکنان بر سر قرارداد مایکل اومانا مدافع کاستاریکایی و جدید پرسپولیس است.

 

تعدادی از بازیکنان که از فصل گذشته مطالباتی دارند، به صورت مخفیانه این روزها به مسئولان باشگاه اعتراض می کنند چرا که معتقدند مدیریت پرسپولیس بین بازیکنان داخلی و خارجی، تفاوت های زیادی قائل است.


اومانا برای پیوستن به پرسپولیس، 4 قانون این باشگاه را شکست: اول اینکه مالیات قراردادش را برعهده باشگاه گذاشت و خودش از این قاعده مستثنی است. دوم، ماجرای عدم شفافیت در قراردادش بود که هنوز هیچ کس رقم دقیق آن را نمی داند. ماجرای سوم مربوط به بستن قرارداد، بالاتر از سقف مجاز است.

 

350 تا 400 هزار دلار، مبلغ اولیه قرارداد خوانده شده که با این رقم، اومانا برعکس بازیکنان دیگر، بیش از یک میلیارد تومان از باشگاه پرسپولیس می گیرد و در نهایت اینکه او 30 درصد قراردادش را همان روز اول دریافت کرده است. حالا همین موضوع باعث شدت یافتن اختلافات بین بازیکنان و اومانا شده است.
اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه