اظهار نظر جنجالی «دل پیرو» درباره «بوفون» و حذف یوونتوس. تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردین 1397 09:07. الساندرو دل پیرو اسطوره تیم فوتبال یوونتوس مدعی شده از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا خوشحال نیست و این اعتقاد که مخالف بوفون است، او را آزار می‌دهد. به گزارش مهر، الساندرو دل‎پیرو اعلام کرده او مقابل بوفون نیست و حتی از حذف شدن تیم سابقش از رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا خوشحال هم نشده است. او که حالا یک کارشناس تلویزیون است درباره شکست ۳ بر یک یووه در بازی مقابل رئال و حذف این تیم در باز ...

اظهار نظر جنجالی «دل پیرو» درباره «بوفون» و حذف یوونتوس

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردين 1397 09:07


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,دل پیرو
الساندرو دل پیرو اسطوره تیم فوتبال یوونتوس مدعی شده از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا خوشحال نیست و این اعتقاد که مخالف بوفون است، او را آزار می‌دهد. 

به گزارش مهر، الساندرو دل‎پیرو اعلام کرده او مقابل بوفون نیست و حتی از حذف شدن تیم سابقش از رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا خوشحال هم نشده است.

 

او که حالا یک کارشناس تلویزیون است درباره شکست ۳ بر یک یووه در بازی مقابل رئال و حذف این تیم در بازی دراماتیک برگشت در لیگ قهرمانان اروپا نظر داده و مدعی شده انتقادات را درک نمی‎کند که چرا بوفون به داور بازی اعتراض کرده و اخراج شده است.

 

این نظر او برایش دردسرهای زیادی داشته و در توئیتر اعتراضات زیادی به او شده است.

 

در واکنش به این اعتراضات دل‌پیرو اعلام کرد: من به همه اعتقادات احترام می��‌گذارم، همه چیزهایی که در روزهای گذشته شنیدم و خواندم. اما کسانی که معتقدند من مخالف بوفون هستم یا از حذف یووه خوشحالم مرا آزار می‌دهند. این افراد ارزش توجه کردن ندارند، چه اتفاقی دارد می‎افتد؟

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه