اظهارات پدر مسی در مورد بند جدید قرارداد پسرش. تاریخ انتشار : شنبه, 16 دی 1396 10:58. خورخه مسی در مورد بند جدید قرارداد پسرش با بارسلونا صحبت کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، لیونل مسی چند ماه پیش قراردادش را با آبی‌ اناری‌ها تمدید کرد اما دیروز (جمعه) روزنامه ال موندو بندی از آن را فاش کرد که در صورت حضور نداشتن بارسلونا در لالیگا، بوندسلیگا، لیگ برتر انگلیس و لیگ یک به علت استقلال کاتالونیا، مهاجم آرژانتینی می‌تواند به صورت بازیکن آزاد با هر تیمی قرارداد امضا کند و نیازی نیست که با ...

اظهارات پدر مسی در مورد بند جدید قرارداد پسرش

تاریخ انتشار : شنبه, 16 دی 1396 10:58


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,لیونل مسی

خورخه مسی در مورد بند جدید قرارداد پسرش با بارسلونا صحبت کرد. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، لیونل مسی چند ماه پیش قراردادش را با آبی‌ اناری‌ها تمدید کرد اما دیروز (جمعه) روزنامه ال موندو بندی از آن را فاش کرد که در صورت حضور نداشتن بارسلونا در لالیگا، بوندسلیگا، لیگ برتر انگلیس و لیگ یک به علت استقلال کاتالونیا، مهاجم آرژانتینی می‌تواند به صورت بازیکن آزاد با هر تیمی قرارداد امضا کند و نیازی نیست که باشگاهی مبلغ بند آزادسازی‌اش را بپردازد (۷۰۰ میلیون یورو).

 

خورخه مسی در گفت‌وگو با رادیو لارد به این موضوع اشاره و آن را تایید کرد. پدر مهاجم آرژانتینی گفت‌: اگر کاتالونیا بتواند استقلال پیدا کند لیونل در صورتی در بارسلونا می‌ماند که در یک لیگ سطح بالا حضور داشته باشد.

 

خورخه مسی افزود: همه حرف‌هایی که در مورد لیونل می‌گویند درست نیست. او در رابطه با ماندن به باشگاه تعهد دارد. لئو مجبور نیست این کار را انجام دهد اما بر اساس قانون فیفا او یک بازیکن آزاد محسوب می‌شود.

 

پدر مسی در پایان اظهار کرد: نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. تنها می‌توانم در مورد فسخ قراردادش با شما صحبت کنم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه