تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395 11:14. سرمربی تیم استقلال در پایان دربی پایتخت اشک شوق ریخت!. به گزارش ورزش‌سه، بدون شک خوشحال ترین استقلالی بعد از تساوی بدون گل در دربی پایتخت علیرضا منصوریان بود. سرمربی استقلال که با این نتیجه حکم ابقای خود را امضا کرد، در پایان مسابقه از سوی هواداران استقلال مورد تشویق قرار گرفت. آنها با حمایت از سرمربی محبوبشان در شرایطی که استقلال در رده پانزدهم جدول است، قصد کردند به این مربی جوان روحیه بدهند و در همین لحظه اشک شوق در چشمان منصوریان حلقه زد. ریخت ...

اشک شوق منصوریان از تساوی در دربی

تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395 11:14


سرمربی تیم استقلال در پایان دربی پایتخت اشک شوق ریخت!

به گزارش ورزش‌سه،  بدون شک خوشحال ترین استقلالی بعد از تساوی بدون گل در دربی پایتخت علیرضا منصوریان بود. سرمربی استقلال که با این نتیجه حکم ابقای خود را امضا کرد، در پایان مسابقه از سوی هواداران استقلال مورد تشویق قرار گرفت. آنها با حمایت از سرمربی محبوبشان در شرایطی که استقلال در رده پانزدهم جدول است، قصد کردند به این مربی جوان روحیه بدهند و در همین لحظه اشک شوق در چشمان منصوریان حلقه زد.

ریختن اشک از سر خوشحالی بعد از روزهای تلخی که استقلال گذرانده برای سرمربی این تیم عجیب است ولی وقتی به این مساله نگاه می کنیم که منصوریان همچنان با تساوی دربی فرصت یافته تا در تیم محبوبش به کار کردن بپردازد، شاید بتوانیم شرایطش را درک کنیم. منصوریانی که با هیاهوی بسیار به استقلال آمد و امیدزیادی به موفقیت و بازگشت به روزهای خوب دارد.

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه