اشتوریل 0-2 تیم ملی ایران

اشتوریل 0-2 تیم ملی ایران


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


اخبار ورزشی - اشتوریل 0-2 تیم ملی ایران

تیم ملی کشورمان از ساعت 10 صبح امروز به وقت پرتغال در ورزشگاه اختصاصی اشتوریل به مصاف تیم باشگاهی اشتوریل پرتغال رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال تیم ملی کشورمان از ساعت 10 صبح امروز به وقت پرتغال در ورزشگاه اختصاصی اشتوریل به مصاف تیم باشگاهی اشتوریل پرتغال رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

برای تیم ملی در این دیدار سردار آزمون و علیرضا جهانبخش گلزنی کردند.

 کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی دو تیم متفاوت را روانه میدان کرد.

تر کیب تیم ملی در نیمه نخست:
علیرضا حقیقی، هاشم بیگ‌زاده، امیرحسین صادقی، وحید امیری، امید ابراهیمی، احسان حاج صفی، ووریا غفوری، جواد نکونام، رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و کریم انصاری فرد.

در نیمه دوم هم تیم ملی با ترکیب زیر بازی کرد:
محسن فروزان، پژمان منتظری، مهرداد پولادی، مرتضی پورعلی‌گنجی، احمد عبدالله‌زاده، مسعود شجاعی، سروش رفیعی، خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.

کی‌روش به سید جلال حسینی که با آسیب دیدگی جزئی مواجه است در این بازی استراحت داد. همچنین دروازه‌بان‌های تیم ملی هر کدام 30 دقیقه بازی کردند و فروزان در دقیقه 30 به جای حقیقی وارد میدان شد و در دقیقه 60 هم بیرانوند در ترکیب تیم ملی قرار گرفت.

غریبی، سفیر ایران در پرتغال به همراه برخی از مسئولان این سفارتخانه با حضور در ورزشگاه نظاره‌گر بازیکنان بودند و حدود 10 تا 15 نفر از ایرانیان مقیم لیسبون هم به استادیوم آمدند.

تیم ملی ایران سه‌شنبه در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی پرتغال سه‌شنبه به مصاف بنفیکا می‌رود.

اخبار ورزشی - سایت فدارسیون

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه