تاریخ انتشار : شنبه, 21 فروردین 1395 16:34. سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار با استقلال یک فرصت خوب برای سپاهان است تا یک بازی زیبا را به نمایش بگذارد. ایگور استیماچ در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال گفت: این مسابقه بسیار بزرگ است و نیازی نیست که در مورد اهمیت‌های آن زیاد صحبت کنیم. این یک فرصت خوب برای سپاهان است که یک بازی جذاب را به نمایش بگذاریم. چیزی که ما نمی‌توانیم ادعا داشته باشیم این است که استقلال در شرایط بسیار خوبی است. درست بر خلاف تیم ما و امیدوارم از کیفیتی که داریم ب ...

استیماچ:‌ من روی لبه تیغ نیستم

تاریخ انتشار : شنبه, 21 فروردين 1395 16:34


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,استیماچ

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار با استقلال یک فرصت خوب برای سپاهان است تا یک بازی زیبا را به نمایش بگذارد.

 ایگور استیماچ در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال گفت: این مسابقه بسیار بزرگ است و نیازی نیست که در مورد اهمیت‌های آن زیاد صحبت کنیم. این یک فرصت خوب برای سپاهان است که یک بازی جذاب را به نمایش بگذاریم. چیزی که ما نمی‌توانیم ادعا داشته باشیم این است که استقلال در شرایط بسیار خوبی است. درست بر خلاف تیم ما و امیدوارم از کیفیتی که داریم بتوانیم استفاده کنیم.

وی در خصوص درگیری که بین وی و نویدکیا به وجود آمده است، گفت: من نمی‌دانم در رسانه‌ها چه نوشته شده است اما تمرکز ما روی بازی فردا است. محرم بازیکن تیم ما است و بقیه مسائل ربطی به مسائل بازی فردا ندارد.

خبرنگاری گفت: آیا واقعا همیشه شما بعد از شکست لبخند می‌زنید که باعث ناراحتی محرم نویدکیا شده است که استیماچ با خنده پاسخ داد:‌مسلما در صحبت‌های شما واقعیت‌هایی وجود دارد ولی این نشست خبری مربوط به مسابقه فردا است و من دوست دارم سوالات در مورد مسابقه فردا باشد.

استیماچ در پاسخ به سوالی که که ظاهرا بازیکنان بزرگ سپاهان با شما مشکل دارند، گفت: این مسئله هم هیچ ربطی به شما ندارد و شما بعدا می‌توانید با من صحبت کنید و من به همه مسائل پاسخ می‌دهم.

خبرنگاری گفت: ظاهرا شما روی لبه تیغ هستید و اگر فردا نتیجه نگیرید قراردادتان تمدید نشده و برکنار می‌شوید که استیماچ پاسخ داد اصلا چنین چیزی وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه آیا امیدی به کسب سهمیه آسیا برای سپاهان وجود دارد یا خیر،‌گفت:‌ واقعیت این است که هنوز امتیازات زیادی باقی مانده و تلاش می‌کنیم بتوانیم امتیازات را جمع کنیم. اگر بخواهیم به بازی‌های گذشته نگاه کنیم به سه قسمت تقسیم شده است. ما واقعا موقعیت‌های بسیار زیادی را در هر بازی ایجاد می‌کنیم ولی متأسفانه مهاجمان ما در مقابل دروازه حریفان و مدافعین ما در مقابل مهاجمان حریف عملکرد خوبی نداشتند. اشتباهات بسیار زیاد داوری هم علیه سپاهان بود و حتی تلویزیون ایران هم این اشتباهات را نشان داده است.

وی افزود: این اشتباهات ۱۲ امتیاز از ما گرفت و یا صحنه‌هایی اتفاق می‌افتاد و یا گل‌هایی می‌زدیم که مورد قبول واقع نمی‌شد. حتی گل‌هایی خوردیم که قبل از آن خطا صورت گرفته بود اما داوران توجهی به این موضوع نکردند. برای آنکه در مسابقه فردا پیروز شویم باید دقت‌مان بیشتر شود و باید سعی کنیم اشتباهات قبلی را به خصوص در مقابل دروازه حریفان انجام ندهیم.

وی تأکید کرد: ما به لحاظ تئوریک هنوز شانس کسب سهمیه را داریم و وظیفه یک ورزشکار این است که امیدوار باشد.

خبرنگاری گفت از بیرون اینگونه دیده می‌شود که مسائل غیرفنی در نتایج سپاهان دخیل است که استمیاچ پاسخ داد: این یکی از همان مسائلی است که مربوط به خارج از کنفرانس مطبوعاتی می‌شود البته ما تنها تیمی در ایران نیستیم که مشکل دارد و مطمئنا وضعیت فعلی به ما کمکی نخواهد کرد اما نمی‌خواهم حالا بهانه‌جویی کنم.

خبرنگاری گفت:‌استیماچ در ابتدای فصل از استقلال پیشنهاد داشت ولی نتوانست به این تیم بیاید آیا این موضوع انگیزه‌ای برای وی ایجاد خواهد کرد یا خیر، گفت: این یک قسمت است. واقعیت این است که من سرمربی سپاهان هستم و دوست دارم سپاهان برنده باشد.

وی در مورد غایبان تیمش در مسابقه فردا گفت:‌غفوری محروم است که یک بازیکن مهم در تیم ما محسوب می‌شود.

وی در خصوص اظهار نظر خوروش در مورد اینکه نویدکیا مصدوم است و به بازی فردا نمی‌رسد،‌گفت: محرم نویدکیا از یک ماه قبل مصدوم است و این مربوط به حالا نیست.

خبرنگاری گفت آیا شما به برانکو قول می‌دهید که از استقلال امتیاز بگیرید که سرمربی سپاهان پاسخ داد: وظیفه من این است که برای سپاهان تلاش کنم و امیدوارم تیمی که مستحق قهرمانی است به هدفش برسد.

استیماچ در خصوص شانس قهرمانی تیم‌ها گفت: واقعیت این است که امسال خیلی از تیم‌ها هم سطح هستند. به نظر می‌رسد استقلال در هفته‌های آینده سخت‌ترین کار را داشته باشد ولی این بستگی به فرم یک بازیکن در بازی‌ها دارد و اینکه باید سنجید کدام تیم شخصیت قهرمانی دارد.

خبرنگاری گفت اگر فردا بازی را ببریم لبخند می‌زنید که استیماچ پاسخ داد: همیشه سعی می‌کنم انسان مثبت‌اندیشی باشم و به عنوان یک مربی نه وقت و نه فرصت ناراحتی را ندارم و دوست دارم شادی خودم را به بازیکنانم منتقل کنم. پشت این لبخند من همیشه چهره یک انسان جدی وجود دارد.

وی در خصوص اینکه اگر تیمش باخت لبخند می‌زند، گفت:‌ مسلما این اتفاق نمی‌افتد اما اگر ناراحت هم باشیم باید واقعیت را تبدیل به امید کنیم.

 

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه