#استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می‌سازید آقای منصوریان؟. تاریخ انتشار : جمعه, 27 مرداد 1396 16:52. علیرضا منصوریان گفته 5 سال دیگر زحماتش برای استقلال نتیجه می‎دهد و این تیم بهترین در آسیا می‌شود. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سعی کرده بعد از اعتراض هواداران، به آنها وعده آینده بودهد. او گفته استقلالش را باید در هزاره بعدی ببینند. در 5 ساله آینده و زمانی که تیمش بهترین تیم آسیا می شود. احتمالا اگر از او بپرسی اسم قائدی را می آورد و چند جوان دیگر اما جالب است او تا توانسته امسال تی ...

#استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می‌سازید آقای منصوریان؟

تاریخ انتشار : جمعه, 27 مرداد 1396 16:52


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

علیرضا منصوریان گفته 5 سال دیگر زحماتش برای استقلال نتیجه می‎دهد و این تیم بهترین در آسیا می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سعی کرده بعد از اعتراض هواداران، به آنها وعده آینده بودهد. او گفته استقلالش را باید در هزاره بعدی ببینند. در 5 ساله آینده و زمانی که تیمش بهترین تیم آسیا می شود. احتمالا اگر از او بپرسی اسم قائدی را می آورد و چند جوان دیگر اما جالب است او تا توانسته امسال تیمش را پیرتر کرده است.

 

وقتی می خواست به استقلال برود ، حساب کرده بود باید تیمی جوان و با تجربه داشته باشد با میانگین حدود 26 سال. همه این ها را در دفترچه اش نوشته بود اما حالا میانگین سنی تیمش چقدر است؟ تازه از یاد نبریم سال قبل با سید حسین حسینی ، مجید حسینی ، زکی پور ، کریمی ، نورافکن ، اسماعیلی ، برزای ، حقدوست ، علی قربانی و جوان های کم نام و نشان و کم سن و سال تر دیگرش در نیم فصل دوم توانست هم دربی ببرد و هم پدیده لیگ و نایب قهرمانش شود.

 

امسال اما باز بخت از همه این ستاره ها روی برگردانده. قائدی هم اگر بازی می کند بیشتر وجه تزئینی دارد تا واقعی. آن وقت استقلال با بازی دادن به بالای 33 ساله ها و تداوم ناکامی فعلی قرار است 5 سال بعد بهترین تیم آسیا باشد؟

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه