اسامی کشتی‌گیران مجاز برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 اردیبهشت 1397 10:58. اسامی نفرات واجد شرایط برای حضور در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد. به گزارش ایسنا، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان، روزهای ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود. اسامی نفرات واجد شرایط حضور در این مسابقات به شرح زیر است:. ک ...

اسامی کشتی‌گیران مجاز برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 10:58


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
اسامی نفرات واجد شرایط برای حضور در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد. 

به گزارش  ایسنا، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان، روزهای ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

 

اسامی نفرات واجد شرایط حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

 

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی (تهران) رضا اطری (مازندران) مهران رضازاده (مازندران) فرهاد جلایی (تهران) نادر حاج‌آقانیا (کرمان)

 

��۱ کیلوگرم: ایمان صادقی (مازندران) باقر یخکشی (مازندران) محمد نامجو مطلق (گیلان) محمد رمضان پور (مازندران)

 

۶۵ کیلوگرم: یونس امامی (تهران) پیمان بیابانی (تهران) مهران نصیری (مازندران) حسن مرادقلی (تهران) سید احمد محمدی (مازندران)

 

۷۰ کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری (مازندران) نیما اشقاقی (مازندران) محمدرضا سرگو (البرز) حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی)

 

۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور (تهران) مصطفی حسین خانی (تهران) مسعود کمروند (مرکزی) حامد رشیدی (کرمانشاه)

 

۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار (مازندران) علیرضا قاسمی (تهران) محمد زارعی (توابع تهران) محمد متقی نیا (خراسان رضوی) عزت اله اکبری (مازندران)

 

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) احمد بذری (مازندران) علیرضا کریمی (همدان) کامران قاسم پور (مازندران) حامد عاشق حسینی (تهران) علیرضا کریمی (البرز)

 

۹۲ کیلوگرم: علی ابراهیمی (خراسان رضوی) مهدی هدایتی (مازندران) رضا بیات (تهران) ارشک محبی (کرمانشاه)

 

۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج (مازندران) اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) حسین رمضانیان (مازندران) علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) دانیال شریعتی نیا (همدان) رضا یزدانی (مازندران)

 

۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی (مازندران) پرویز هادی (آذربایجان شرقی) جعفر شمس ناتری (گیلان) یداله محبی (کرمانشاه) امین طاهری (تهران)

 

کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) رامین باستانی (تهران) جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) امین مرادخانی (آذربایجان غربی) رضا خدی (البرز)

 

۶۰ کیلوگرم: کرامت عبدولی (خوزستان) رضا عباسی (البرز) محمد فقیری (توابع تهران) کیانوش غضنفریان (مازندران) بهروز ملکی (خوزستان) مهرداد مردانی (خوزستان)

 

۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش (تهران) محسن حاجی پور (مازندران) میثم دلخانی (فارس) ایمان داودی (فارس) سامان عبدولی (خوزستان)

۶۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد (خوزستان) حسین اسدی (خوزستان) محمدرضا گرایی (فارس) امین سوری (خوزستان) حامد تاب (خوزستان)

 

۷۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) برومند اصلان (مرکزی) عرفان سعادتی‌فر (تهران) علی ارسلان (مازندران) اصغر عالی محمدی (خوزستان) فرشاد بلفکه (لرستان) مجید خلیلی (قزوین)

 

۷۷ کیلوگرم: سعید عبدولی (خوزستان) رسول گرمسیری (خوزستان) محمد شربی نیازی (خوزستان) سیاوش دوستاریان (لرستان) پژمان پشتام (تهران)

 

۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی (قم) مهدی محمدزاده (مازندران) کیوان رضایی (فارس) ابوالفضل صاحبکاری (خراسان رضوی) یوسف قادریان (البرز)

 

۸۷ کیلوگرم: حسین نوری (زنجان) مهدی فلاح (تهران) مهدی بالی (مازندران) علی قیطاسی (قم) ایمان انصاری (تهران)

 

۹۷ کیلوگرم: قاسم رضایی (مازندران) علی اکبر حیدری (قم) امیرحسین میری (کرمانشاه) محمد یگانه (ایلام) محمد بیرانوند (خوزستان) امیرحسین حسینی (مازندران) سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان)

 

۱۳۰ کیلوگرم: شهاب قوره جیلی (تهران) مجید علیاری (تهران) پارسا نظری (فارس) مهدی نوری (اردبیل) بهنام مهدیزاده (تهران)

 

نکته مهم: کشتی گیرانی که نتایج تست سلامت‌شان در جریان رقابت‌های مرحله اول انتخابی تیم ملی مثبت اعلام شده، و دارای رأی کمیته انضباطی هستند، قادر به شرکت در این مسابقات نخواهند بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه