ادعای پرویز مظلومی: با استقلال تمام کرده‌ام!. تاریخ انتشار : شنبه, 01 مهر 1396 14:45. در حالی که گمانه زنی‌ها درباره انتخاب سرمربی استقلال هر روز بیشتر و بیشتر می شود، یک خبر عجیب دهان به دهان می‌چرخد. به گزارش سایت نود؛ین خبر که البته هنوز تایید نشده نشان می‌دهد ممکن است پرویز مظلومی به زودی به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شود. ظاهرا دیروز مظلومی در یک قنادی در سعادت آباد تهران به چند طرفدار استقلال گفته است که با استقلال تمام کرده و حتی قرار است دستیارانش را از میان بازیکنان بزرگ استقلا ...

ادعای پرویز مظلومی: با استقلال تمام کرده‌ام!

تاریخ انتشار : شنبه, 01 مهر 1396 14:45


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی ,پرویز مظلومی

در حالی که گمانه زنی‌ها درباره انتخاب سرمربی استقلال هر روز بیشتر و بیشتر می شود، یک خبر عجیب دهان به دهان می‌چرخد. 

به گزارش سایت نود؛ین خبر که البته هنوز تایید نشده نشان می‌دهد ممکن است پرویز مظلومی به زودی به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شود.

 

ظاهرا دیروز مظلومی در یک قنادی در سعادت آباد تهران به چند طرفدار استقلال گفته است که با استقلال تمام کرده و حتی قرار است دستیارانش را از میان بازیکنان بزرگ استقلال انتخاب کند.

 

امروز خبری منتشر شد که باشگاه به مظلومی آماده باش داده تا اگر استقلال با گزینه‌های خارجی به توافق نرسد، او سرمربی استقلال شود.

 

احتمالا مظلومی بخش اول صحبتهای باشگاه درباره مذاکره با مربیان خارجی را به اطلاع هوادارانش در آن قنادی نرسانده و فقط بخش دوم مذاکرات با باشگاه را با هواداران استقلال در میان گذاشته است.

 

 پیش از علیرضا منصوریان پرویز مظلومی سرمربی استقلال تهران بود و در حالیکه استقلال با مظلومی به فینال جام حذفی رسیده بود و در لیگ هم سوم شده بود، از کار برکنار شد تا علیرضا منصوریان جانشین او شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خ��د را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه