اتحاد باتجربه‌های استقلال. تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردین 1395 14:01. نتایج ضعیف استقلال در بازی‌های گذشته و شکست این تیم در دربی تهران موجی از ناامیدی در بین هواداران این تیم ایجاد کرده است و به نظر می‌رسد نقش بازیکنان باتجربه این تیم در راه خروج استقلال از بحران بیش از سایرین است. به گزارش ورزش سه، روز گذشته و بعد از جلسه پرویز مظلومی با بازیکنان، آرش برهانی، مهدی رحمتی، وحمید طالب‌لو، امید ابراهیمی و حنیف عمران‌زاده جلسه‌ای سرپایی در وسط زمین برگزارکردند و در آن با هم هم‌قسم شدند که ت ...

اتحاد باتجربه‌های استقلال

تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردين 1395 14:01


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,استقلال

نتایج ضعیف استقلال در بازی‌های گذشته و شکست این تیم در دربی تهران موجی از ناامیدی در بین هواداران این تیم ایجاد کرده است و به نظر می‌رسد نقش بازیکنان باتجربه این تیم در راه خروج استقلال از بحران بیش از سایرین است.

به گزارش ورزش سه، روز گذشته و بعد از جلسه پرویز مظلومی با بازیکنان، آرش برهانی، مهدی رحمتی، وحمید طالب‌لو، امید ابراهیمی و حنیف عمران‌زاده جلسه‌ای سرپایی در وسط زمین برگزارکردند و در آن با هم هم‌قسم شدند که تمام تلاش خود را برای خروج استقلال از بحران به خرج بدهند.

اگر این 5 بازیکن بتوانند وظیفه خود را در زمین به خوبی انجام بدهند، استقلال می‌تواند در 4 بازی باقیمانده تا پایان فصل همچنان امیدوار به قهرمانی بماند.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه