برای اینکه نوجوان ها را تشویق کنید که شب زودتر به اتاق و رختخواب بروند و بخوابند، می توانید یک اتاق زیبا و مهیج برای آنها بسازید. یعنی یکی از ترفندها، خلق یک فضای خاص و زیبا و متنوع است.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
 برترین ها: برای اینکه نوجوان ها را تشویق کنید که شب زودتر به اتاق و رختخواب بروند و بخوابند، می توانید یک اتاق زیبا و مهیج برای آنها بسازید. یعنی یکی از ترفندها، خلق یک فضای خاص و زیبا و متنوع است.

در این مطلب، یک اتاق بسیار شیک برایتان انتخاب کرده ایم تا از آن ایده بگیرید.

اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

1. این اتاقی که انتخاب کرده ایم، یک اتاق پسرانه است. طراح آن نیز گروه هنری HQteam است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

2. اولین جاذبه خاص این اتاق، دیوار کرکره‌ای است که محلی برای ذخیره و قرار دادن وسایل نیز به شمار می رود. علاوه بر امکان نصب تاقچه روی این دیوار، نورپردازی نور زرد و دوچرخه ای که به صورت ایستاده روی دیوار در جای خود محکم شده است، زیبایی این اتاق را افزایش داده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

3. یک اثر هنری ساده اما زیبا که برای سن پسرهای نوجوان بسیار جذاب خواهد بود.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

4. اتاق نوجوان ها باید میز مطالعه و کامپیوتر نیز داشته باشد. میز ظریف اما شیک که با دیگر بخش های اتاق تناسب دارد انتخاب کنید. در دیوار بالای میز، تاقچه های شناور نصب کنید تا پسرتان وسایل خود را روی آنها بچیند. صندلی را نیز به رنگی انتخاب کنید که در میان رنگ‌های غالب اتاق خودنمایی کند. به طور مثال، برای این اتاق که بیشتر سفید، سیاه و چوبی است، صندلی فیروزه ای انتخاب شده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

5. کتابخانه از دیگر اجزای لازم برای اتاق خواب نوجوان ها است. یک کتابخانه شناور روی دیوار نصب کنید که درب شیشه ای داشته باشد. محل نصب آن را دیوا کناری میز کامپیوتر انتخاب کنید تا همه وسایل موردنیاز مطالعه دم‌دست باشند.  اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

6. در انتخاب وسایل اتاق، حتی آنها که خیلی کوچک هستند، وسواس و سلیقه به خرج دهید. به طور مثال، چراغ مطالعه ای که روی میز می گذارید را نیز با طراحی و رنگ خاص و جذاب انتخاب کنید.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

7. تاقچه های شناور روی دیوار بهترین گزینه ها برای قرار دادن وسایل دکوری هستند. انواع دکوری های مدرن و جالبی را انتخاب کنید که با سن و جنسیت یک پسر نوجوان تناسب دارد.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (1)

8. کرکره‌ای بودن دیوار این مزیت را دارد که می توانید تاقچه ها یا دیگر وسایلی که به آن نصب کرده اید را جابه‌جا کنید. به این ترتیب یک اتاق متنوع در اختیار خواهید داشت.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه