آندو و کاوه را استقلالی نمی‌دانم/ جباری برای استقلال نعمت است. تاریخ انتشار : جمعه, 06 مرداد 1396 10:51. مهاجم پیشین استقلال گفت: هیچ استقلالی کاری که آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی با این باشگاه کردند را نمی‌پسندد و آنها جایگاهشان نزد هواداران را از دست دادند. بیژن طاهری در گفتگو با مهر، با اشاره به دیدار استقلال در هفته نخست رقابت های لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: آنهایی که به تراکم بازیکن در پست‌های هافبک دفاعی و دفاع میانی در استقلال اعتراض داشتند ببینند تیم در همین هفته نخس ...

آندو و کاوه را استقلالی نمی‌دانم/ جباری برای استقلال نعمت است

تاریخ انتشار : جمعه, 06 مرداد 1396 10:51


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , آندو و کاوه

مهاجم پیشین استقلال گفت: هیچ استقلالی کاری که آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی با این باشگاه کردند را نمی‌پسندد و آنها جایگاهشان نزد هواداران را از دست دادند. 

بیژن طاهری در گفتگو با  مهر، با اشاره به دیدار استقلال در هفته نخست رقابت های لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: آنهایی که به تراکم بازیکن در پست‌های هافبک دفاعی و دفاع میانی در استقلال اعتراض داشتند ببینند تیم در همین هفته نخست آنقدر محروم و مصدوم دارد که با کمبود بازیکن در یک پست خاص روبرو شده است.  

 

وی افزود: این بازی قطعا یک دیدار سخت برای استقلال است. اولا که فراز کمالوند همیشه نشان داده تیم های تحت رهبری‌اش قابلیت امتیاز گرفتن از استقلال را در هر شرایطی دارند. دوم این که گرمای آبادان در این ایام از سال هر تیمی را آزار می‌دهد و سوم همین تعداد غایبان است که واقعا دست سرمربی برای جفت و جور کردن یازده بازیکن بسته است.

 

طاهری گفت: من آیه یاس نمی‌خوانم و اتفاقا به موفقیت آبی پوشان در همین بازی بسیار امیدوار هستم. هرچند تعداد غایبان این تیم زیاد است، اما باز هم بازیکنان با تجربه و جوان زیادی در این تیم هستند که می‌توانند ضامن موفقیت باشند. بازیکنانی مثل خسرو حیدری، رحمتی، منتظری، شهباززاده، انصاری، قربانی، بیت سعید و خیلی‌های دیگر.

 

پیشکسوت استقلال در خصوص وضعیت مجتبی جباری و موانعی که برای استفاده از او در این تیم پیش آمده بیان داشت: مجتبی حتی اگر مصدوم هم باشد باز هم برای استقلال یا هر تیم دیگری نعمتی است. ضمن این که او مصدوم نیست. مجتبی با همین شرایط چند سال در قطر فوتبال بازی کرده و نمی‌تواند مشکلی داشته باشد. منصوریان هم اعلام کرده او را برای همه بازی‌ها نمی‌خواهد. قطعا کادر فنی آبی پوشان بدن این بازیکن را مدیریت می‌کنند و در همان تعداد بازی‌هایی که نیاز است از او استفاده می‌کنند. ما در گذشته هم بازیکنانی داشتیم که در تمرینات خیلی فشار نمی‌آوردند و روزهای مسابقه بهترین عملکرد را داشتند یا فقط در بازی‌های بزرگ به میدان می‌رفتند.

 

مهاجم پیشین استقلال در خصوص نحوه شکایت آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی از باشگاه خود اظهار داشت: قبول دارم که این دو بازیکن باید دنبال احقاق حق خود باشند، اما راهی که برای رسیدن به مطالبات شان انتخاب کردند درست نیست. آندو و کاوه پیشینه مثبتی که برای خود در استقلال و نزد هواداران این تیم ایجاد کرده بودند با این کارشان به باد دادند و حتما جایگاه خود را نزد هواداران و پیشکسوتان از دست داده‌اند. این همه بازیکن و مربی هستند که از استقلال طلب دارند. کدام شان رفتند AFC و خواهان لغو مجوز حرفه‌ای باشگاه شدند. یا خود این دو بازیکن تا به حال برای دریافت مطالبات شان از کدام باشگاه چنین رفتاری داشته‌اند؟

 

وی افزود: من به شخصه این دو نفر را دیگر استقلالی نمی‌دانم. استقلالی پرویز مظلومی است که برای دریافت مطالباتش هنوز شکایت هم نکرده. من امثال جانواریو را استقلالی می‌دانم که گرچه خارجی هستند، اما هنوز از این تیم حمایت می‌کنند و علیه این تیم شکایت نکردند. 

 

طاهری گفت: آقای کاوه رضایی بداند این پیراهنی (شماره ۹) که ایشان یک سال به تن کردند ۳۵ سال پیش بر تن من بود، قبل از من دیگران پوشیده بودند و بعد از من هم خیلی‌های دیگر بر تن کردند. این پیراهن ها امانتی بود دست امثال ما که دست به دست به شما رسید و از شما ها هم به دیگران رسید و این چرخه ادامه دارد. آنچه که در ذهن هوادار باقی می‌ماند رفتاری است که بازیکنان در قبال باشگاه و هواداران بعد از جدایی از این تیم می‌کنند. وگرنه همه بازیکنان به نوبه خود برای این تیم بازی کرده و زحمت کشیده‌اند و زدن چهار تا گل دلیل نمی‌شود که یک بازیکن در این باشگاه بزرگ و مردمی ماندگار شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه