آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال. تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 دی 1396 12:33. با وجود جذب بهنام برزای و محسن کریمی پرونده نقل‌ و انتقالات استقلال هنوز تمام نشده است. به‌ گزارش ‌ایسنا، الحاجی گرو، بازیکن نیجریه‌ای مد نظر استقلال که در آستانه پیوستن به جمع آبی‌های پایتخت بود، شاید به دلایل خانوادگی نتواند به استقلال بیاید. با این حال استقلالی‌ها قطعا در فصل نقل‌ و انتقالات بازیکنی را جذب خواهند کرد و پرونده نقل‌ و انتقالاتی نیم فصل آبی پوشان خالی نخواهد بود. هر چند که گزینه‌های جذب بازیکن در ...

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال

تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 دی 1396 12:33


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , استقلال

با وجود جذب بهنام برزای و محسن کریمی پرونده نقل‌ و انتقالات استقلال هنوز تمام نشده است. 

به‌ گزارش ‌ایسنا، الحاجی گرو، بازیکن نیجریه‌ای مد نظر استقلال که در آستانه پیوستن به جمع آبی‌های پایتخت بود، شاید به دلایل خانوادگی نتواند به استقلال بیاید. با این حال استقلالی‌ها قطعا در فصل نقل‌ و انتقالات بازیکنی را جذب خواهند کرد و پرونده نقل‌ و انتقالاتی نیم فصل آبی پوشان خالی نخواهد بود. هر چند که گزینه‌های جذب بازیکن در پست مهاجم برای تیم فوتبال استقلال قطعا خارجی خواهند بود.

 

از طرفی وضعیت مجتبی جباری، هافبک با تجربه استقلال هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. البته بر اساس اخبار به دست آمده کار این بازیکن و استقلال تقریبا تمام شده به نظر می‌رسد چرا که برخی از مسئولان استقلال معتقدند که این بازیکن شاید یکدستی فعلی آبی‌پوشان را تحت‌الشعاع خود قرار دهد. با این حال هنوز کسی در باشگاه استقلال درباره این بازیکن صحبتی نمی‌کند و همه مسئولان استقلال آینده جباری را در گرو نظر شفر می‌دانند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه